Як пов'язати плед на спицях. Як пов'язати дитячий плед спицями.

В'язані пледи дуже прикрашають ваш будинок, роблять його затишним і неповторним. А які чудові вечори з в'язанням можна влаштовувати разом з подругами, можна навіть наввипередки. Хто швидше зв'яже плед?
Інструкція
1
Для того, щоб зв'язати плед спицями, спочатку потрібно визначитися, яким саме способом ви будете його робити. Потім потрібно вибрати нитки і спиці до них. Для пледа краще не брати товсті спиці, щоб він не був занадто ажурним.
2
Потім потрібно вибрати спосіб в'язання пледа. Якщо плед планується невеликий, дитячий, то його можна пов'язати цільним пледом. Якщо ж завданням стоїть утилізація залишків ниток, то найкраще буде пов'язати плед з різнокольорових квадратів в техніці "печворк". Якщо ж плед планується великий і класичний, то можна в'язати його довгими смугами.
3
Після визначення способу в'язки потрібно вибрати візерунок. Краще не в'язати плед ажурним візерунком щоб уникнути розтягування і перекосу великого полотна. Як тільки візерунок обраний, потрібно зв'язати зразок для підрахунку петель. Це повинен бути квадрат зі стороною не менш 10 см. Після його вив'язування в ньому потрібно підрахувати петлі і розрахувати кількість набраних петель.
4
Після того, як нитки обрані, спиці підібрані, петлі розраховані за зразком, можна починати в'язати. Після того, як плед буде завершено, його необхідно випрати в теплій воді і висушити на горизонтальній поверхні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vz5ndU9Oh6s