Як відзначити рік дитини.

День народження дитини - це завжди значиме свято, як для його батьків і родичів, так і для нього самого, але особливо важливим святом для родичів стає той день, коли дитині виповнюється рік. Звичайно, кожен батько починає замислюватися, як відсвяткувати найперший день народження малюка по-особливому, незвично і цікаво. В якомусь сенсі, святкуючи перший день народження дитини , ви підводите яскравий підсумок першого рік у його житті, вітаючи не тільки малюка, але і самих себе.
Інструкція
1
Зробіть свято таким, щоб рік овали малюк відчув святкову атмосферу, навіть якщо він ще не усвідомлює власний день народження. Прикрасьте квартиру стрічками, повітряними кульками та вітальними листівками.
2
Над ліжечком дитини повісьте прикраси та дзвіночки, які розбудять його красивим дзвоном. Увімкніть приємну музику, красиво одягніться і підготуйте наряд для дитини . На столи поставте букети квітів у вазах, розвісьте на стінах гірлянди і фотографії малюка. Подарунки та іграшки принесуть гості, а ви подаруєте дитині максимум святкової атмосфери і чарівництва в його перше свято.
3
Для того щоб здивувати гостей, складіть слайд-шоу з фотографій малюка з народження і до цього дня. Використовуйте для цього програму Windows Movia Maker. Фоном до показу фотографій включите музику, яку потрібно підібрати заздалегідь - дитячі пісеньки, музику відомих композиторів, і так далі. Збірник фотографій можна оформити не тільки в форматі відеопрезентації, але і в форматі стінгазети.
4
Запросіть гостей з дітьми - з однолітками малюк почуватиметься впевненіше. Увімкніть веселу музику для танців, щоб діти веселилися і отримували задоволення, і окремо заготуйте музику для урочистого моменту задування свічок на торті і застільних поздоровлень. Придумайте кумедні конкурси для дорослих і прості розваги для малюків.
5
Повісьте на стіну велику ромашку, вирізану з аркуша ватману. Запропонуйте гостям написати на кожній пелюстці квітки побажання малюкові і привітання від себе і своєї сім'ї.
6
Окрему увагу потрібно приділити підготовці святкового столу. Як правило, на такому святі найвдалішим варіантом буде установка двох столів - дорослого і дитячого. На дитячий стіл поставте свіжий сік, молоко, просту воду, а також нарізані фрукти, печиво та солодощі. Спеціально для дитячого столу ви можете приготувати легкий сирний або желейний торт.
7
Дорослий стіл сервірують так, як забажаєте - залежно від смакових уподобань гостей. Для того щоб гості не відволікалися від своїх дітей, яких вони привели з собою, дорослий стіл можна оформити у вигляді фуршету.
8
Іноді корисно йти з малюком в іншу кімнату, щоб він відпочив від занадто великого напливу вражень, посидів в тиші і заспокоївся, поділившись з вами новими відчуттями.