Як бути хорошим начальником.

З власного досвіду і спілкуючись зі знайомими, нам часто доводиться чути критику на адресу безпосередніх начальників. Рідко хто може сказати, то його начальник - розумний і справедливий чоловік. Нам завжди здається, що ми заслуговуємо кращих начальників. Але як тільки хтось із нас стає начальником сам і отримує в підпорядкування деяку кількість людей, він точно також починає висловлювати невдоволення своїм колективом. Якщо ви хочете бути хорошим начальником , вам необхідно виконувати деякі правила.
Інструкція
1
Ви повинні дуже добре знати всі процеси, нюанси і технологію тієї роботи, яка доручена вашому колективу. Тільки таким чином ви зможете адекватно оцінювати робочі завдання, що видаються і виконувані вашими підлеглими, планувати терміни і об'єми виконуваних робіт, контролювати виконавців і справедливо нагороджувати чи карати їх.
2
Вивчіть психологію і визначте, до якого психотипу відноситься кожна людина в вашому колективі. Ці знання допоможуть вам у формуванні робочих груп з різних за характером людей, ефективність роботи яких буде максимально високою. Ви повинні чітко знати можливості кожного, щоб доручати йому саме ту роботу, з якою він в силах буде впоратися, навіть якщо йому доведеться займатися самоосвітою і розширювати свій діапазон професійних навичок.
3
Якщо ви хороший керівник, то ви повинні найоптимальнішим чином організувати роботу свого колективу і розуміти, що тільки ви несете за неї повну відповідальність. Якщо доручену колективу справу провалено, то ніколи не перекладайте провину за це на підлеглих, беріть її на себе. Потім, вже в своєму колективі ви вправі покарати тих, хто не впорався з роботою і підвів своїх колег і вас.
4
Візьміть за правило заохочувати і нагороджувати сумлінних працівників публічно, привселюдно. Гудити й вимовляти краще наодинці. І ніколи не підвищуйте голос і не переходите на неконтрольовані емоції - це тільки буде приводом для глузувань над вами.
5
Моральний клімат в колективі теж залежить від вас, тому, ніколи не заохочуйте плітки, інтриги, доноси і підлабузництво. Ніяких улюбленців і фаворитів у колективі бути не повинно. Якщо ваша мета - ефективна робота, то єдиним критерієм вашого розташування до своїх підлеглих повинно бути творче, грамотне і своєчасне виконання ними робочих завдань.
6
Виконуючи всі ці правила, навіть за умови вашої строгості і жорсткості, ви будете для своїх співробітників хорошим керівником, навіть якщо вони іноді і будуть поругивать вас між собою.
Думаємо, не варто й говорити про те, наскільки важлива роль керівника в колективі. Саме від нього, в першу чергу, залежить бажання працювати і вдосконалювати свою кваліфікацію у кожного співробітника. Звичайно, жоден керівник не може бути тією людиною, вказівки якого виконуються швидко і добре, багато в чому це залежить і від здібностей і бажання працювати самих співробітників, але, все-таки, є кілька якостей, якими повинен володіти хороший керівник.
Інструкція
1
Професіоналізм. Керівник ні, звичайно, знати всі технічні моменти, але він просто зобов'язаний мати повне уявлення про ту галузь діяльності, якою займається компанія. Крім того, хороший керівник повинен постійно бути в курсі останніх технічних і технологічних нововведень і володіти багатьма іншими суміжними знаннями, наприклад, психологічними, юридичними та економічними для того, щоб повноцінно використовувати можливості колективу, бачити перспективу і вирішувати поставлені завдання комплексно.
2
Дисциплінованість. Керівник, перш за все своїм прикладом повинен показувати, що пунктуальність, обов'язковість і виробнича дисципліна для нього не порожній звук. Тільки після цього він може вимагати того ж від своїх підлеглих. Але дисципліна, це не те, коли всі ходять по струнці, а розуміння місця і часу. У це поняття входить багато чого, в тому числі і режим трудового дня та службова етика і навіть дрес-код.
3
Строгість. Помилки в роботі неминучі, але це не означає, що вони повинні залишатися безкарними. Ступінь покарання залежить від багатьох факторів, насамперед від серйозності того, що сталося, але обов'язково аналізуйте ситуацію, щоб покарати дійсно винних. Якщо ви строгий керівник, то не забувайте і про заохочення. Причому догани краще робити наодинці, а заохочувати - при всьому колективі.
4
Вимогливість. Ви повинні чітко знати можливості своїх співробітників і доручати їм ті завдання, з якими вони неодмінно впораються, нехай навіть за рахунок того, що їм доведеться зайнятися самоосвітою. Пізнання нового і успішне подолання перешкод - прекрасний стимул для багатьох людей, тому користуйтеся цим з користю для загальної справи.
5
Уміння розбиратися в людях. Насправді це приходить з роками, але багато що стає зрозуміло, якщо ви освоїте ази психології, і будете знати існуючі людські психотипи. Всі вони досить докладно описані і психологи вже давно розробили рекомендації, яким чином максимально ефективно використовувати потенціал людей з різними психологічними особливостями.
6
Відповідальність. Пам'ятайте, що за роботу колективу в цілому відповідаєте саме ви. Ви повинні самостійно приймати відповідальні рішення, при необхідності вислухавши думку фахівців. Ваше лідерство повинно бути засноване на чесності, і ваша модель поведінки визначатиме той моральний клімат, який встановиться в вашому колективі.
7
Лідерські якості. Пам'ятайте, що лідера не буває без колективу. Ви показуєте напрям руху, визначаєте стратегічні завдання, але їх виконання в цілому залежить від кожного члена колективу. Не нехтуйте проблемами своїх співробітників, будьте в курсі їх радостей і бід. Тільки відчуваючи себе справжньою командою, де кожен член однаково важливий, ваші співробітники зможуть не тільки повністю реалізувати свої можливості, а й отримувати задоволення від роботи. Особливо, якщо вона буде стимулюватися ще й матеріально. Успіхів!
Зверніть увагу
Ніколи не кричіть на підлеглих. Це, перш за все, ознака вашої слабкості.