Як поставити два жорсткі диски.

У роботі системного блоку жорсткий диск відповідає за зберігання будь-якого виду інформації протягом тривалого періоду. Він містить на одному зі своїх розділів операційну систему, а також велика кількість файлів і папок. Тому, при виборі додаткового жорсткого диска потрібно бути особливо уважним, бо будь-який обсяг жорсткого диска з часом стає маленьким.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, жорсткий диск, з'єднувальні кабелі.
Інструкція
1
Вибір жорсткого диска слід зупиняти на більш швидких моделях. У жорстких дисків, серед інших, є характеристика, яка відображає швидкість обертання шпинделя. Грубо кажучи, швидкість обертання пластинки, оскільки жорсткий диск і грамофон мають схожу будову. Стандарт для персонального комп'ютера - це швидкість в 7200 оборотів. Для ноутбуків, у яких форм-фактор набагато менше, це значення прирівнюється до 5400 оборотів. Високошвидкісні жорсткі диски підкорили планку в 10200 оборотів. Також варто звернути увагу на моделі з інтерфейсом підключення SATA II.
2
Сьогодні немає сенсу купувати жорсткі диски з інтерфейсом IDE, віддайте перевагу SATA. Такі диски мають вищу швидкість передачі інформації, до того ж їх підключення відніме у вас пару хвилин. Для підключення такого типу диска , вам знадобиться знеструмити системний блок: можете переключити вимикач на тильній стороні системного блоку.
3
Після того, як ви зніміть бічні кришки системного блоку, озброївшись при цьому хрестової викруткою, можна приступити до установки нового диска . Поставте диск в порожній лоток і закріпіть його сполучними гвинтами. Проведіть з'єднання диска з материнською платою за допомогою двох кабелів - data-кабель і кабель живлення. Кабель живлення - це перехідник для стандартного кабелю, який йде від блоку живлення. Data-кабель забарвлений в червоний колір.
4
Після встановлення з'єднання, зробіть збірку системного блоку в зворотному порядку.