Як малювати на шкірі.

Розпис по шкірі - це ціле мистецтво. Про неї було відомо в Стародавній Індії, в Африці та Єгипті. До сих пір щодня сучасні жінки наносять на обличчя декоративну косметику. На відміну від інших способів прикраси і тату - малюнки недовговічні, так як фарба наноситься лише на верхній шар шкіри. Найчастіше розмальовують обличчя і шкіру актори перед уявленнями, але сьогодні великого поширення набуло і малювання на шкірі на карнавалах і святах. Особливо це приносить задоволення дітям.
Вам знадобиться
  • водорозчинний грим, пензлики для малювання (з натурального волоса), губки-спонж, рушники, щоб не забруднити одяг, вода.
Інструкція
1
Для того щоб навчиться малювати на шкірі знадобиться спеціальний грим або косметичні олівці. Грим краще брати на водній основі, так як він наноситься і змивається. Перед початком роботи потрібно обов'язково зробити тест на алергічну реакцію. Зібрати волосся так, щоб вони не заважали малювати. Спочатку потрібно протерти шкіру обличчя лосьйоном, щоб фарба лягала рівномірно.
2
На вологу губку нанесіть грим і розподіліть на шкірі у відповідності з обраним малюнком. Коли один шар гриму висохне, то він не змішається з наступним.
3
Наносити фарбу потрібно круговими рухами, інакше малюнок буде виглядати неакуратно. Грим наносять і на віки: спочатку на нижню, а потім на верхню повіку.
4
Фарба на нижній частині обличчя може розтікатися, щоб цього не відбувалося, потрібно обов'язково ретельно стежити і робити кордону тони чіткими.
5
прорисовуючи лінії малюнка, використовуйте кисті з натурального матеріалу (цілком підійдуть кисті для малювання аквареллю). Кисть потрібно тримати під прямим кутом до поверхні шкіри і малювати так, як би ви малювали олівцем. Фарба не повинна текти з пензлика. Для промальовування товстих ліній, щетинки кисті накладіть на шкіру і натисніть злегка. А точки і тонкі лінії малюйте кінчиком пензля.
Корисна порада
Щоб не завдавати незручності дітям, яким найчастіше доводиться розмальовувати обличчя, потренуйтеся наносити чіткі і вірні лінії з першого разу, швидко малювати, інакше дитина швидко втомиться і почне вередувати.