Як вибрати маску для сноуборда.

При виборі маски для сноуборда варто спиратися на багато факторів: захист особи, форма маски, зручність і т.д. Виявляється, маску вибрати не так просто, як може здатися. Основна функція маски - це захист очей. Що таке очі для сноубордиста навіть не варто пояснювати: якщо що-небудь зможе пошкодити ваші очі, то при спуску - це може позначитися плачевно для вас або тих, хто вас оточує.
Вам знадобиться
  • Визначити основні чинники вибору маски.
Інструкція
1
Так як основним чинником є захист очей, то варто визначити відразу ті предмети, які допоможе уникнути маска: - вітер; - яскраве сонячне світло (а також ультрафіолетове випромінювання); - опади (дощ, сніг, крижинки).
2
Вам вже давно відомо, що голова окремо взятої людини може відрізнятися від голови інших людей. Основним правилом при виготовленні масок на основі ширини обличчя є поділ на кілька типів особи. Таким чином, можна виділити кілька видів оправ: - жіночі; - дитячі; - спільні.
3
Не варто зупинятися на кожному виді оправи маски, тому що і так зрозуміло, яка маска підійде певній людині. Але для себе відзначте, що маска повинна повністю прилягати до поверхні обличчя: будь зазор між особою і маскою ви відчуєте при першому узвозі. Наявність гіпоалергенного поролону говорить про захист будь-якого типу шкіри від появи алергії на будь-який компонент маски.
4
Одягаючи захисну маску на голову, зверніть увагу на носову проріз: зайвий тиск викличе у вас неприємні відчуття і час, витрачений на спуски, ви можете скоротити через дискомфорту. Ремінець повинен бути достатньої довжини і максимально широким. При використанні маски в союзі з шоломом, намагайтеся приміряти обидва аксесуара разом.
5
Вибираючи маску, зробіть упор на широкий огляд через захисне скло. Сноубордисту, на відміну від гірськолижника, вимагається огляд простору не тільки перед собою, а й по сторонам. Також варто звернути увагу на ступінь конденсату в окулярах, тому що зайве запотівання призводить до повної відсутності видимості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s6XKxcEglVk