Як почистити дублянку.

Навіть якщо ви носите речі дуже акуратно, максимум через кілька сезонів ваша дублянка може втратити первинну красу і чистоту. Але не треба впадати у відчай, улюблену річ цілком можна реанімувати за допомогою фахівців або навіть своїми силами. Як почистити дублянку ви дізнаєтеся з нашої статті.

Хімчистка Часто хімчистка допомагає нам реанімувати улюблений одяг. Але не завжди це можна віднести до дублянкам. У звичайних хімчистках може не вистачати потрібного обладнання або засобів. Тому радимо звертатися в спеціалізовані хімчистки, практикуючі чистку шкіри і хутра. Щоб уникнути плачевного результату у вигляді порваній, яка сіла або втратила колір дублянки, цей момент варто обумовлювати перед здачею вещі.А ще краще поспілкуватися з клієнтами обраної хімчистки і отримати інформацію з перших рук.Еслі хімчистка обрана правильно, ваша дублянка повернеться чистою і заграє новими яскравими фарбами. Але пам'ятайте, що набагато легше вивести свіжі плями, тому якщо ваша дублянка потрапила в халепу, не відкладайте чистку в довгий ящік.Отдав свою річ в чистку, зберігайте всі чеки і квитанції, щоб можна було отримати відшкодування збитку в разі псування. Адже для будь-якої речі хімчистка пов'язана з ріском.Но буває, що дублянці протипоказана хімчистка. Це повинно бути вказано на ярлику. В цьому випадку треба розраховувати на власні сили і народну мудрість.

Самі з вусами З безлічі способів чищення дублянок найлогічніше вибрати самі проверенние.Свежее пляма на шкірі можна присипати манкою. Вона вбере в себе жир і вологу. Також для цієї мети підійде крохмаль але, ні в якому разі не сіль. Вона може залишити розлучення, і шкіра втратить колір. Деякі нежирні плями можна видалити зі шкіри звичайним ластіком.Еслі ви хочете надовго зберегти свою дублянку в гарному стані, не варто застосовувати для її чистки звичайні побутові миючі засоби (шампунь для волосся, засіб для миття посуду) .Гораздо безпечніше зазирнути в спеціалізований магазин і підібрати спеціальний засіб для того щоб якісно і без наслідків почистити дублянку. Це може бути крем або спрей. Існують також кошти саме для світлої шкіри. Але для щоденного використання практичніше дублянки темних тонів. І навіть якщо така річ втратить колір, її можна буде самостійно пофарбувати, підібравши спеціальну фарбу в тон. Головне дотримати всі інструкції і попередньо очистити шкіру.