Як зав'язати гачки на волосінь. Зав'язування гачків.

Початківці рибалки сміють вважати, що якісний гачок не повинен ламатися або розгинатися. Насправді, це не правда. При створенні будь-якого типу гачка передбачається, що він може бути гнучким. Звичайно, можна зробити самому гачки , загартувати їх, такі гачки навряд чи погнуться, але це займе вільний час. Досвідчений рибалка намагається витрачати вільний час на багаторазове зав'язування гачків на лісочку. Трапляються такі водойми, в яких є сенс використовувати снасті на декількох гачках, для більшого улову.
Вам знадобиться
  • Рибальські гачки, волосінь.
Інструкція
1
Досвідчені рибалки намагаються обходитися гачками без використання додаткових процедур по загартуванню і т.д. Якщо вам все ж захотілося зміцнити міцність ваших гачків, можна їх загартувати наступним способом: скористайтеся автомобільної пальником або спиртівкою. Гачки не можна тримати руками, якщо ви хочете, щоб ваші пальці залишилися в цілості й схоронності. Можна використовувати заізольовані пінцет (дозволить уникнути опіків) і дрібні пассатижи. Для гарту гачки нагрівають до появи світло-вишневого кольору металу, а потім опускають у воду або масло для повного охолодження гачка.
2
Після того, як гачки були загартовані, їх можна використовувати у вашій снасті. Гачок можна зав'язати декількома способами. Але практика показує, що завжди є один або два улюблених способу зав'язування, в основному це ті самі вузли, які є найміцнішими. Візьміть в одну руку гачок, а в іншу лісочку. Просмикніть лісочку у вушко гачка, витягніть лісочку на невелику відстань. Перед тим, як зав'язувати вузол, зробіть кілька оборотів кінцем волосіні навколо основної нитки. Після декількох оборотів проденьте кінець волосіні в утворену косичку, ближче до вушка. Потягніть за кінець волосіні, щоб косичка зібралася в один вузол.
3
Використовуючи вузол, який описаний вище, можна зав'язати кілька гачків. При послідовному розміщенні гачків на волосіні, варто відзначити, що починати треба з того гачка, який буде розташовуватися ближче до вудилища. Крім послідовного розміщення гачків на волосіні можна розмістити їх паралельно, тобто пов'язати одним вузлом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E5r1NtMr1hE