Як розсмішити дитину.

Дитячий сміх радує будь-якого дорослого. При цьому далеко не кожен дорослий розуміє, чому сміється дитина, і як його розсмішити. Якщо мислення дорослої людини для більшості людей зрозуміло, і всі знають, від чого сміються дорослі люди, то причини веселощів маленького дитини відкриті далеко не кожному. У цій статті ми розповімо, як розсмішити дитини , і від чого залежить його почуття гумору на різних етапах розвитку.
Інструкція
1
Діти починають сміятися через два-три місяці після народження - зазвичай сміх немовлят виражає їх гарний настрій, радість, задоволення і реакцію на приємні відчуття, що доставляються мамою. Якщо ви хочете розсмішити зовсім маленького дитини , поцілуйте його або підкиньте вгору - він не сприйме цю дію як смішне, але буде сміятися, так як випробує приємні відчуття.
2
В дев'ять місяців дитина вже починає розуміти і усвідомлювати навколишні предмети. Починайте грати з дитиною в хованки - ховайте від нього іграшки та речі, запитуючи, куди вони пропали. Сховайте під ковдру свої руки або руки дитини . Також ви можете закрити обличчя руками і «сховатися».
3
Захований предмет повинен знаходитися в полі зору малюка - тоді він не буде відчувати тривоги, але отримає задоволення від його «пошуків». Такі хованки «понарошку» змусять малюка розсміятися.
4
В такому віці дитина починає усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки. Ви можете полоскотати його, і дитина засміється. У більш старшому віці пообіцяйте малюкові, що ви його полоскоче, і він засміється від одного обіцянки лоскоту.
5
В однорічному віці малюк набуває вміння дивуватися навколишніх подій, коли реальність не збігається з його очікуваннями. Якщо ви випадково упустите на підлогу пакет з речами або спіткнетеся, дитина розсміється, так як ця ситуація буде для нього несподіваною.
6
У два роки дитина починає формувати власне почуття гумору - зображувати, ніби розмовляє по телефону, прикладаючи до вуха ложку або гребінець. Підміняючи предмет його символом, дитина виходить на новий рівень розвитку.
7
У два-три роки малюк здатний самостійно жартувати і розважати оточуючих - ховатися, несподівано вискакувати з «засідки», називати батьків і родичів смішними іменами, придумувати власні жарти. За допомогою гумору маленька дитина може розрядити напружену ситуацію.
8
Застосовуйте гумор разом з дитиною у важливих ситуаціях - наприклад, коли дитина вчиться поводитися за столом або вчиться ходити і самостійно одягатися. Жарти знімуть напругу і тривогу.