Як підвищити тиск вагітним. Як піднімати тиск вагітним.

Нерідко у вагітних жінок зустрічається таке явище, як гіпотонія - знижений тиск , яке не тільки неприємно, але й небезпечно як для жінки, так і для її майбутньої дитини. Низьке тиск може привести до нестачі кисню, який надходить до плоду через кров, що може привести до різних ускладнень - аж до гіпоксії плоду і викиднів. Також гіпотонія може посилити токсикоз і гестоз. Для того щоб низьке тиск Герасимчука перешкодою для вагітності і не загрожувало плоду, жінці потрібно більш уважне спостереження лікаря.
Інструкція
1
Жінка з низьким тиск м і вираженою гіпотонією повинна особливо серйозно ставитися до свого здоров'я і способу життя, як до вагітності, так і під час неї. Забезпечте собі повноцінний здоровий відпочинок, не перенапружуйтеся і не перевантажувати себе на роботі.
2
Ніколи не працюйте в нічну зміну - спите не менше десяти годин на добу. Це потрібно для стабільної роботи організму.
3
Не забувайте повноцінно харчуватися - їжте часто і потроху, не переїдайте і не робіть занадто великих перерв між прийомами їжі. За відсутності регулярного харчування низьке тиск може привести до зниження рівня цукру в крові, а значить - до погіршення самопочуття, непритомність, запаморочення і подібних симптомів.
4
Почніть свій день із контрастного душу, а ввечері приймайте розслаблюючу теплу ванну з ароматичними маслами і травами. Температура води не повинна бути занадто високою.
5
Час від часу в ранковий і денний час пийте чай і каву, щоб підвищити тиск . Пийте чаї та настої женьшеню, елеутерококу, родіоли рожевої або левзея, якщо прийом цих трав дозволений вашим лікуючим лікарем.
6
Також можна вживати пантокрин, аралію і лимонник китайський.
7
Виконуйте рекомендації лікаря, і низьке тиск НЕ БУДЕ впливати негативно на хід вагітності.