Як вибрати боксерський мішок. повісити боксерський мішок в домашніх умовах.

Боксерський мішок або груша - це спортивний снаряд, на якому відпрацьовують і удосконалюють удар спортсмени. Він допомагає розвивати точність, жорсткість і швидкість удару. Виготовляються боксерські мішки зі шкіри або шкірозамінника, іноді з брезенту. Всередині в них набита пластикова або гумова крихта, ганчірки, тирсу. Щоб правильно вибрати боксерський мішок , потрібно знати, якими вони бувають. Про це і поговоримо.
Інструкція
1
Важкий боксерський мішок являє собою досить великий циліндр, який важить від 60 до 110 кг. Завдяки своїй тяжкості вони комплектуються дуже потужною підвісною системою. Важкі боксерські мішки мають великі розміри і високу вартість, а тому використовуються в основному в залах.
2
Важкий боксерський мішок відмінно підходить для відпрацювання основних ударів. Через своєї ваги він важко піддається розгойдування, а тому на ньому можна також відпрацьовувати удари ногами. Головне призначення важких боксерських мішків - допомога спортсменам у відпрацюванні сили удару і забійних серій.
3
Середній боксерський мішок використовується не тільки в залах, але і вдома. Форму має циліндричну або грушоподібну (звідси і пішла назва «боксерська груша»). Вага середнього мішка коливається в районі 30-60 кг. Його зручно повісити вдома на турніку, бо потужних кріплень він не вимагає, та й місця займає багато менше.
4
Середній боксерський мішок допоможе відпрацьовувати досить широкий спектр ударів, однак ногами по ньому бити вже скрутно. Просто такий мішок сильно розгойдується. А ось для тренування ударів руками він ідеально підходить.
5
Легкий боксерський мішок виконується у вигляді груші і важить 5-30 кг. На ньому може займатися навіть дитина. А дорослим такий мішок допомагає розвивати швидкість ударів.
6
Горизонтальний апперкотний мішок має форму циліндра і підвішується горизонтально. З назви випливає, що призначений він для відпрацювання ударів-апперкотов. Вага такого мішка коливається в районі 25-50 кг.