Як поставити водяний знак.

Створення водяного знака на будь-який вид інформації, який був зроблений саме вами, є сьогодні новим рішенням по боротьбі з інтернет-піратством. Правильно зроблений водяній знак може значно ускладнити розміщення чувашів фотографії на сторонньому ресурсі. Основне правило водяного знака - простота і ненав'язливість.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму і натисніть Ctrl + N (створення нового файлу). У вікні, виберемо свій розмір: 400 пікселів по ширині і 200 пікселів по висоті з використанням прозорого фону.
2
Скористайтеся інструментом «Горизонтальний текст» (Horizontal Type Tool), виберіть шрифт найбільш крупний в розмірі. Вкажіть чорний колір шрифту.
3
У вікні шарів необхідно створити новий шар, натиснувши відповідну кнопку в вікні або на F7 на клавіатурі. Введіть назву свого ресурсу або ваше ім'я. Вирівняйте ваш текст щодо всього зображення.
4
Для додання ефекту рельєфності, натисніть меню «Шари» - виберіть «Ефекти шару» - «Скос і рельєф» (Layer -Layer Style -Bevel and Emboss). Зменшуйте насиченості шару з вашої написом (Fil) до 0%. При цьому, напис стане практично невидимою. Після збереження даного зображення у файл з розширенням psd, його можна використовувати на будь картинці, яку ви завантажуєте на свій сайт.
5
Відкрийте картинку, на яку потрібно накласти водяній знак, натисніть меню «Файл» - виберіть «Помістити» (File - Place). У вікні, виберіть ваш файл з водяним знаком.
6
Для плавної зміни рамки з водяним знаком, затисніть кнопку Shift і потягніть за кут зображення. Після зміни розміру водяного знака , можна скористатися трансформацією зображення в вертикальне чи горизонтальне положення. Положення водяного знака залежить від розташування картинки.