Як почистити судака.

Жива риба, безумовно, є найкращою за її харчовим якостям - легкої засвоюваності, поживності і тонкому смаку. Ці якості роблять її одним з найбільш незамінних продуктів для дієтичного та дитячого харчування. Найкраще переносять перевезення і утримання в акваріумах: судак, карась, сом, окунь, сазан, короп.
Інструкція
1
Щоб почистити судака , його насамперед потрібно оглушити. Для цього гострим кінцем ножа зробіть надріз між головою та головним плавником, потім дайте стекти крові. Так само живу рибу можна оглушити ударом молотка по голові.
2
При чищенні судака , потрібно спочатку вирізати спинний плавник, зробивши в двох сторін по всій його довжині неглибокі розрізи. Візьміть плавник рушником або серветкою, щоб не вколотися, і витягніть його у напрямку від хвоста до голови. Видаліть ножем під струменем води луску.
3
Щоб розпатрати судакові черево, треба зробити поздовжній розріз від голови до хвостового плавця і обережно вийняти печінка з жовчним міхуром, щоб його не пошкодити. Якщо міхур ви все таки пошкодили, то негайно виріжте ту частину м'яса, на яку потрапила жовч, і натріть рибу сіллю. Обов'язково вийміть зябра. Плівку, яка покриває хребетну кістку розріжте вздовж і очистіть кров.
4
Тепер промийте судака в холодній воді кілька разів. Найбільш сприятлива температура води для промивання - 25 градусів С.Судак обробив і готовий до подальшого приготування!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oxdIosBMfvA
Корисна порада
Щоб відійшла слиз і легше знялася дрібна луска з судака, перед очищенням покладіть його в гарячу воду на 20 хвилин.