Як домогтися об'єму волосся. Як домогтися обсягу біля коріння.

Найчастіше жінки не надто задоволені тим, як виглядають їх волосся . Багато з них хотіли б бачити свої волосся більш об'ємними. Це й зрозуміло - пишні волосся виглядають прекрасно і роблять жінку більш сексуальной.Ізвестние стилісти в один голос стверджують, що для додання волоссю обсягу потрібно використовувати не один засіб, а цілий комплекс заходів . Доклавши трохи старання, ви будете в захваті від зовнішнього вигляду свого волосся.
Інструкція
1
Стрижка та обсяг волос.Еслі у вас від природи тонкі волосся , то ваш вибір - стрижка середньої довжини з чубком і філіровкою пасом. Вибравши таку стрижку, ви зорово збільшите обсяг свого волосся. Пам'ятайте, що дуже короткі, так само як і довгі зачіски призводять до того, що волосся починають здаватися менш об'ємними. Тому, сама відповідна довжина стрижки для волосся, позбавлених обсягу - від лінії підборіддя і до мочок вух. Ступінчаста, або каскадна стрижка підходить для волосся будь-якої довжини. Така стрижка зробить волосся більш пишними, і до того ж, вона давно не виходить з моди.
2
Колір і об'ємні волосся .Якщо ви володарка темного волосся і хочете зробити їх більш об'ємними, зробіть мелірування, причому, не одним тоном, а за допомогою декількох. Такий прийом уже давно популярний серед актрис Голлівуду, а у нас тільки входить в моду. Стиліст підбирає підходящі відтінки для мелірування, які здатні створити на волоссі гру відблисків, що додають обсяг і блискучий вигляд зачісці. Якщо ви блондинка, то зробити світлі волосся більш об'ємними вам допоможе блиск для волосся.
3
Правильний догляд і обсяг волос.Говоря про обсяг волосся, не можна не згадати і засоби для миття волосся. Тонкі волосся дуже швидко втрачають блиск і стають жирними і малопривабливими. Тому, мити їх треба частіше, ніж нормальні волосся . Для такого волосся вибирайте шампуні, які надають волоссю обсяг. На флаконах з такими шампунями завжди стоїть відповідна позначка. Вибирайте шампунь, призначений саме для вашого типу волосся, інакше, ви не доб'єтеся потрібного ефекту на своїх волосах.Сейчас у продажу можна побачити велику кількість різноманітних мусів для волосся. Якщо ви хочете зробити свої волосся більш пишними, нанесіть мус для обсягу на чисті трохи вологі волосся , починаючи з коренів і розподіляючи до кінчиків волосся. Потім візьміть фен і просушіть волосся , злегка піднімаючи їх біля коріння. В результаті ви отримаєте об'ємні волосся .
4
Укладання і обсяг волос.Укладка волосся за допомогою фена впливає на обсяг волосся. Сушка волосся гарячим повітрям веде до пошкодження структури волосся, тому краще всього сушити волосся теплим повітрям. При сушінні волосся тримайте фен на відстані п'ятнадцяти сантиметрів від голови. Не слід пересушувати волосся , від цього вони виглядають слабкими і позбавленими життя. Якщо у вас достатньо часу, найкраще сушити волосся при кімнатній температурі, попередньо промокнув їх рушником.
5
Якщо ви зовсім не можете обходитися без фена, прислухайтеся до рекомендацій стилістів. Вони радять купувати спеціальні насадки - дифузори. Такі насадки забезпечені м'якими «пальчиками з безліччю отворів на їх поверхні. Такі насадки при сушінні піднімають волосся біля коріння, вони також розсіюють гаряче повітря, щоб заподіяти волоссю менше шкоди.
6
Зробити волосся більш об'ємними можна, і не користуючись феном. Вимийте волосся , просушіть їх рушником, а потім, накрутите на великі бігуді. Почекавши хвилин двадцять п'ять, зніміть бігуді, обережно розберіть локони, завдавши на них гель для фіксаціі.Іспользуя ці зовсім не складні рекомендації, ви зможете зробити волосся більш об'ємними.