Як почистити шкіру обличчя.

Всі основні проблеми шкіри виникають через неправильну її очищення. Забруднена шкіра із забитими порами покривається висипом вугрів і подразненнями. Щоб не стикатися з подібною проблемою, треба регулярно робити очистку шкіри особи про допомозі засобів і методів, що підходять саме для вашої шкіри. Процедуру чистки шкіри можна виконувати як вдома, так і в салоні.
Інструкція
1
Один з перевірених методів - механічна чистка шкіри. Весь процес ділиться на кілька етапів, початковий етап механічної чистки - пілінг. Під час цієї процедури за допомогою скрабу розм'якшується і очищається шкіра, отшелушиваются відмерлі лусочки і очищаються сальні залози.
2
Потім, для відкриття пір, шкіру розпарюють. Робиться це за допомогою апарату, який виробляє гаряча пара, або на шкіру накладають спеціальний гель, який знімають разом з шкірної брудом лопаткою. Після того, як пори відкриті, косметологом механічно видаляються всі наявні чорні точки і вугри.
3
Щоб шкіра не запалилася, після процедури на неї наносять медичний засіб з різними рослинними екстрактами. Для нормальної шкіри рекомендується засіб, що містить прополіс, а для жирної застосовують ірис-цинк - витяжку, яка звужує пори.
4
Потім, щоб активізувати в шкірі обмінний процес, поліпшити кровообіг і звузити пори, за допомогою мікрострумів проводять дарсонвалізацію.
5
Наступний етап механічної чистки - нанесення маски, що має стягуючий і злегка підсушує ефект. Біла глина буде найбільш оптимальна для нормальної та жирної шкіри, а морські водорості - для чутливої.
6
Завершується механічна чистка нанесенням протизапального крему, який допомагає порам звузитися, а ранкам - зажити. Вся процедура чистки триває від 1 до 2 годин, регулярність її проведення - кожні 2 місяці - для жирної шкіри, кожні 4 місяці - для нормальної і кожні 6 місяців - для сухої шкіри.
7
Існує інший спосіб очищення шкіри за допомогою вакуумного відсмоктування. Апаратом проводять по обличчю, і він делікатно витягує вміст пір. На шкірі не залишається почервоніння і подразнень, але очищаються тільки неглибокі вугри, саме тому багато косметологи рекомендують цей метод як етап механічної чистки шкіри.
8
Інший, більш сучасний спосіб очищення шкіри, полягає у впливі ультразвуком, який розбиває вміст пір. У цього методу є недолік - залишки бруду важко виводяться назовні, тому можуть виникнути запалення на шкірі. На думку косметологів, це найкращий метод м'якої очистки чутливої шкіри. Застосовуючи цей метод очищення на надмірно жирною шкірі, вона не так сильно травмується як при механічній чищенні. Проводять ультразвукову чистку в 2 рази частіше, ніж механічну.
9
Самий делікатний і дуже ефективний спосіб очищення шкіри - нанесення фруктових масок з гликолевой кислотою. Такі маски потрібно наносити регулярно. Під час першого курсу їх роблять до 4 разів на тиждень, а потім повторюють щомісяця.
10
Проводити в домашніх умовах глибоку чистку особи косметологи не рекомендують, тому що занадто велика ймовірність пошкодження поверхні шкіри, при мінімальній ефективності процедури. Якщо ви все-таки плануєте проводити процедуру чищення будинку, не забудьте, що шкіру треба розпарити перед видавлюванням вугрів; не варто чистити одразу все обличчя, краще обмежитися зоною носа; закінчивши процедуру необхідно обробити шкіру спиртовмісних лосьйоном і нанести легкий крем.