Як обробити печериці. Як готувати лесниешампіньони.

  •  Свіжі печериці залишаються свіжими від 5 до 15 днів, в залежності від температури зберігання. Свіжозібране гриби рекомендується обробляти не пізніше двох-трьох годин після збору. Якщо печериця пожовтів, посірів, покрився цвіллю, розм'як, в їжу він не годиться. У ньому вже скупчилася велика кількість шкідливих та отруйних мікроорганізмів.
  •  Відсортуйте лісові печериці за розміром: на дрібні, середні і великі для кращої обробки. Дрібні гриби обробляються цілком, середні можна розділити на капелюшок і ніжку, а великі нарізати шматочками. Нижню частину ніжки печериці очистіть від землі і відріжте корінь гриба до самої м'якоті ніжки. Червиві місця також обрізаються. Якщо потрібно, з капелюшка також счищается шкірочка. Також чистим злегка вологим вафельним рушником можна легко зчистити бруд з грибів.
  •  Печериці слід ретельно промити під струменем води, не замачівая, щоб вони не ввібрали в себе воду і не стали позбавленими смаку. Якщо печериці занадто дрібні, не потрібно вичищати кожен гриб окремо, достатньо просто прополоскати їх у друшляку під струменем, злегка перебираючи рукою. Потім висипати їх на сухе рушник, промокнути серветкою. Для більш тривалого зберігання, печериці (як культивовані вирощені, так і звичайні лісові) рекомендується промити у воді з оцтом і лимонною кислотою. Досить 1 ложки оцту і кислоти на літр води. Щоб гриби надалі не потемніли, покладіть їх у друшляк і обшпарте окропом не менше двох разів.
  •  У продуктових супермаркетах і на ринках найчастіше продають культивовані вирощені печериці, які й зовсім чистити не треба. Їх досить промити водою і обшпарити окропом. Потім з них можна готувати. Печериці не рекомендується відварювати навіть 2 хвилин, інакше вони втратять свій аромат і неповторний смак. Приготуйте з цих грибів салат, в який, до речі, печериці кладуть в сирому вигляді. Також використовуйте свіжі шампіньйони для барбекю, піци, будь-яких других страв.