Як робити правильно шпаргалки.

У кожного в житті бував момент, коли наступного дня вас чекає іспит, до якого ви зовсім не готові. Якщо можливості як слід підготуватися вже немає, залишається сподіватися на шпаргалки . Правильно зроблені і вміло використані шпаргалки можуть врятувати будь-кого від небажаної поганої оцінки.
Інструкція
1
Найвідоміший метод - написати відповіді на маленьких, попередньо підготовлених листочках. Шпаргалки можуть бути написані від руки або ж надруковані на комп'ютері маленьким шрифтом, і роздруковані. Плюс в тому, що розмір таких шпаргалок дуже малий, а мінус - складно знайти потрібний квиток не привертаючи уваги.
2
Іншим варіантом може бути заздалегідь написаний відповідь, з подальшою підміною чистого листочка на заготовлений. Дуже ефективний метод, якщо квитків не надто багато, і листочки для іспиту можуть бути будь-якими. Якщо ж вони особливого типу, або на них стоїть печатка, зробити такі шпаргалки стає досить важко.
3
Коли класичні способи не допомагають, на допомогу приходять різні гаджети. Приміром, використовувати мобільний телефон з hands free гарнітурою. Відповіді вам диктуватиме один з ваших друзів, завжди готовий допомогти в будь-яку хвилину.
4
Якщо всі друзі зайняті, можна записати відповіді на плеєр, простягнути шнур через рукав, і включати їх самому собі на максимально можливу низьку гучності.
5
Хорошим варіантом правильно зробити шпаргалку буде створення їх в електронному вигляді. Можна скинути шпаргалки на телефон, кпк, плеєр або портативну приставку - будь-який пристрій, що підтримують відтворення тексту. Вкрай зручний варіант в плані навігації по шпаргалкам. Знайти те, що потрібно не складе труднощів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EYWTt5UZUlc
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете списати не потрапив, оцініть, варто ризик можливого покарання.
Корисна порада
Ховати маленькі паперові шпаргалки краще по різних кишенях, сортуючи методом: 1-10 квиток правий передній кишеню, 11-20 лівий і так далі.