Як відновити ріст волосся.

Останнім часом все актуальнішою стає проблема ламкості і випадання волосся . Екологічна обстановка, стреси, погане харчування і любов наших жінок до нещадному окрашиванию волосся дешевими засобами викликає стрімке порідіння шевелюри. Як допомогти своїм волосся ам прожити довге щасливе життя разом з господарем?
Інструкція
1
Сучасні методи відновлення росту волосся різноманітні: медикаментозне лікування, нормалізація харчування, додавання в раціон спеціальних препаратів і вітамінів, масаж, фізіотерапевтичні процедури, маски, мезотерапія, фітотерапія. Вибір залежить від причини, що викликала випадання.
2
Перший крок - комплексний медичний огляд. Захворювання щитовидної залози, вовчак, анемія, діабет та інші недуги провокують випадання волосся .Самая серйозним випадком є андрогенна алопеція - надлишок тестостерону. Жінки можуть зіткнутися з такою проблемою в період клімаксу, вагітності та підлітковому віці. Лікування призначає лікар-трихолог, підбирає курс гормональних і судинних препаратів індивідуально.
3
Якщо відповідально підходити до проблеми, то варто зробити спектральний аналіз волосся а на мікроелементи. З'ясувавши, чого ж не вистачає для нормального росту волосся , підбираються біодобавки і вітаміни. Найчастіше волосся и потребують магнії, кремнії, залозі, вітамінах А, В5, С і Н. Причини такого "голодування" криються в найжорстокіших дієтах, особливо у весняний період. Збалансоване харчування з упором на дари моря, рослинні масла, соєві продукти, м'ясо і виключення з раціону гострого жирного, солоного, копченого допоможе повернути волосся и.
4
Добре зарекомендував себе салонний метод відновлення росту волосся - мезотерапія - ін'єкції лікувального коктейлю. У поєднанні з іншими процедурами і підживленням волосся зсередини, дозволяє швидко наростити густу шевелюру. Крім впливу препарату, уколи ще й механічно стимулює шкіру голови, що покращує кровопостачання і обмінні процеси.
5
Для відновлення волосся широко використовуються медичні шампуні і маски, в основі яких такі речовини як амінексіл - запобігає затвердіння і порушення живлення кореня волосся а, амінопротеіни - стимулятор росту волосся , лавандове і апельсинове масло - покращують мікроциркуляцію шкіри, кипарисове і розмариновое - є прекрасним антисептиком.
6
У разі незначного випадіння волосся ефективний масаж голови. У домашніх умовах його можна зробити: масажною щіткою, прочісуючи волосся и з нанесеною на них маскою 2-3 рази на тиждень; руками, виконуючи хрестоподібні руху по краю росту волосся , а потім піднімаючись до центру круговими і хвильовими рухами.
7
Якщо відновлювати зростання волосся терпляче і регулярно, результат обов'язково буде!