Як викладати картинки в інтернет. Як викласти в інтернет смішну картинку.

Перед користувачами мережі часто виникає питання: як викладати різні зображення в інтернет ? Це можна зробити, розмістивши картинку на одному з файлообмінні серверів або скористатися одним з безкоштовних сервісів обміну графічними файлами. Таких серверів в інтернет е величезна кількість. Розберемо, як за допомогою сервісу pixs.ru викласти картинку в інтернет е.
Інструкція
1
Потрібно пам'ятати, що перед тим як розміщувати будь-яке зображення в мережі його необхідно оптимізувати. Для цього вам необхідно скористатися одним з графічних редакторів. Таких програм безліч, фахівці рекомендують скористатися продуктом Adobe Photoshop. Це лідер серед програм по обробці растрових зображень. Після оптимізації зображення його необхідно зберегти в одному з трьох форматів: png, jpeg або gif.
2
Після цього відкрийте будь браузер. В поле адресного рядка введіть http://pixs.ru. Натисніть на клавіатурі клавішу «Enter». Перед вами з'явиться вікно сервісу. Натисніть кнопку «огляд». Виберіть зображення з вашого комп'ютера. У рядку «назва» пропишіть ім'я файлу. Також можна зменшити картинку по ширині або зробити позначку «матеріал для дорослих».
3
Далі натисніть кнопку «завантажити». Через деякий час, після завантаження картинки на сервер перед вами з'явиться сторінка з посиланнями. Виберіть потрібну вам посилання, скопіюйте в буфер обміну і поділіться нею з вашими друзьямі.По таким же принципом можна викладати картинки в інтернет за допомогою інших сервісів обміну графічними файлами.
Іноді виникає необхідність викласти цікаву картинку або фотографію в загальний доступ, щоб її могло подивитися якомога більшу кількість людей. Відправлення поштою такої картинки всім своїм друзям - процес виснажливий і довгий. Найкраще скористатися можливостями різних фотохостингів, яких зараз існує величезна безліч. Дана інструкція допоможе вам розмістити будь-яку картинку на будь-якому з таких фотохостингів.
Інструкція
1
Все що вам потрібно, щоб інші люди в інтернеті побачили ваше фото - це вибрати хороший фотохостинг і викласти туди свою картинку, а потім розмістити її в блозі, на форумі, в соціальній мережі, або відправити посилання на неї по пошті або в мессенджере потрібного адресата.
2
Приклад зарекомендував себе серед мережевих користувачів фотохостингу - imageshack.us. Відкрийте даний сайт в своєму браузері.
3
На головній сторінці поставте галочку на слові file, так як ви збираєтеся завантажити на сайт фотографію, а не посилання з іншого сайту, а потім натисніть «Browse» або «Обзор».
4
Вкажіть шлях до потрібної фотографії або малюнку, потім відзначте, чи потрібно міняти розмір зображення (resize image) - якщо так, то виберіть зі списку потрібний вам розмір, а потім натисніть host it.
5
Зачекайте, поки фотографія завантажиться на сервер.
6
Після цього сторінка оновиться, і ви побачите кілька посилань, підходящих для різного розміщення фотографії в мережі - наприклад, якщо ви хочете опублікувати картинку в форумі, скопіюйте повністю код в рядку «Thumbnail for forums» і вставте в своє повідомлення на будь-якому форумі.
7
Посилання відобразиться в форумном повідомленні у вигляді невеликого превью вашої фотографії, яке покаже її оригінальний розмір, якщо відкрити фото в сусідній вкладці або сусідньому вікні.
8
Якщо ви не хочете, щоб з'являлося віконце попереднього перегляду, і фотографія досить невелика, щоб відображатися в форумі в повному розмірі, клікніть рядок «Direct link to image» і отримаєте відповідний код.