Як підключити комп'ютер до музичного центру. Як комп'ютер підключити до музичного центру.

Якщо ви бажаєте підключити музичний центр до комп'ютера , вам знадобиться тільки спеціальний провід-перехідник і трохи вільного часу.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, музичний центр, провід-перехідник
Інструкція
1
Плануючи підключити музичний центр до персонального комп'ютера , вам доведеться обзавестися спеціальним проводом-переходником, який дозволить синхронізувати роботу пристроїв. Вам може знадобитися два типу дроти: з роздвоєним штекером на двох кінцях (актуальний при підключенні музичного центру до ПК через сабвуфер), а також провід з роздвоєним штекером на одному кінці (необхідний для прямого підключення центру до комп'ютера ) . Як ви вже зрозуміли, існує два способи підключення музичного центру до ПК, які ми розглянемо докладніше.
2
Підключення музичного центру до ПК через сабвуфер.Еслі ви зверніть увагу на задню панель вашого музичного центру, ви побачите два гнізда, близько розташованих один до одного (звукові входи). Один роздвоєний кінець дроту вставте в ці гнізда, в той час як інший роздвоєний кінець повинен бути вставлений в сабвуфер (замість колонок). Увімкніть музичний центр і встановіть його в режим відтворення «AUX».
3
Підключення музичного центру до комп'ютера напрямую.В цьому випадку вам знадобиться провід, один кінець якого буде оснащений роздвоєним штекером, а другий - єдиним. Вставте роздвоєний штекер в гнізда музичного центру. Цільний штекер повинен бути вставлений в звуковий вихід на задній панелі комп'ютера. У діалоговому вікні визначте пристрій, як «Центральний канал/сабвуфер». Після підключення, включите музичний центр і активуйте режим «AUX». Таким чином, ви виконаєте правильне підключення центру до ПК.