Як очистити диск від непотрібних файлів. очистка комп'ютера від непотрібних файлів.

У зв'язку з швидкими темпами росту і розвитком нових комп'ютерних технологій поступово відпадає потреба зайвої економії місця на жорсткому диску Вашого ПК. Проте все ще залишаються комп'ютери, оснащені старими малоємкі жорсткими дисками. Іноді навіть 10-20 мегабайт вільного місця бувають необхідні.
Інструкція
1
Перше, що рекомендується видаляти - це фільми, музика і тому подібні розважальні файли, але і цього може бути не достатньо. Якщо це не допомагає, можна спробувати видалити непотрібні файли операційної системи, яких на системному диску ПК дуже много.Начніте з видалення непотрібних папок Windows.
2
Перший крок, який допоможе звільнити наше дисковий простір це відключення «відновлення системи». Це спеціальна функція Microsoft Windows, яка постійно резервує на жорсткому диску спеціальну системну інформацію, за допомогою якої користувач ПК зможе відновити систему або відкотити її до заданої дати в разі несправності. Як показує практика, дана функція не завжди допомагає, тому можна сміливо її отключіть.Зайдіте в меню «пуск». Виберіть вкладку «панель керування> система». Далі, відкрийте вкладку «відновлення системи» та поставте галочку навпроти «відключити відновлення системи на всіх дисках». Натисніть кнопку «застосувати». Відновлення системи буде відключено.
3
Тепер необхідно видалити службові файли. Зайдіть в «мій комп'ютер» і натисніть і в панелі меню виберіть наступні пункти «сервіс> властивості папки». Перейдіть у вкладку «вид». У «додаткових параметрах» і приберіть галочку напроти пункту «приховувати захищені системні файли (рекомендовано)» та встановіть галочку навпроти «показувати приховані файли і папки». Після цього, ви побачите папку «System Volume Information» на всіх локальних дисках вашого комп'ютера. Іноді вона може займати багато місця, тому видаляйте її.
4
Таким же чином можна очистити папку «C: \ Windows \ Temp», де зберігаються тимчасові файли операційної системи або іншого програмного обеспеченія.Еслі і це не допомогло, скористайтеся спеціальними програмами для очистки диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u2CIWYjgoDU