Як вибрати гребінець для волосся. Як розчісувати волосся в домашніх умовах відео.

Будь-яка жінка мріє, щоб у неї були густі і блискучі волосся . Адже ще здавна вважалося, що сила людини - в волоссі. Ми використовуємо величезну кількість масок, бальзамів і кондиціонерів щодня. Але забуваємо про найголовніше - про гребінці. А вона виконує велику роль в житті волосся, підвищуючи кровообіг, що сприяє харчуванню коренів волосся і їх зростанню.
Інструкція
1
Класична расческа.Такіе гребінця можуть бути з натуральної та штучної щетини. Існують гребінця змішаного типу. Такими гребінцями добре користуватися на ніч. Вони відмінно пригладжують волосся , видаляють з них весь пил і бруд.
2
Масажна щетка.Массажная щітка добре масажує шкіру голову, покращуючи кровообіг. Однак подбайте про те, щоб така гребінець не мала гострих зубців, які можуть принести шкоду шкірі голови. Щоб ваші волосся були м'якими і блискучими, щодня використовуйте таку щітку.
3
Дерев'яна расческа.Подходят для всіх типів волосся. Після використання такої гребінця волосся менше січеться, ламаються, яскравіше блищать і не електризується. Дерев'яні гребінці роблять з сосни, берези, дуба. Підходять абсолютно для будь-якого типу волосся.
4
Скелетная расческа.Ета гребінець - кращий варіант для сушки і укладання феном. Вона схожа на масажну щітку, але в її основі є отвори для повітря.
5
Щітки для укладки (брашинги) .Якщо ви віддаєте перевагу щоденну укладку феном, то кругла гребінець допоможе вам підкреслити красу ваших локонів, а плоскі щітки додадуть додатковий обсяг. Вони можуть бути натуральними та штучними. Такі щітка не путають волосся і роблять їх блискучими.
6
Підбирати гребінець слід відповідно до типу волосся. З кучерями і кучеряве волосся впорається гребінець з рідкісними зубцями. Довгі волосся необхідно розчісувати щіткою з натуральної (свинячий) щетиною, а для коротких використовуйте щітки зі змішаною щетиною. Для густого волосся використовуйте плоску щітку. Обов'язково зверніть уваги на зуби гребінця - у них повинні бути закруглені кінці. Для нарощеного волосся існує спеціальна щітка.
7
Не розчісуйте мокрі волосся , вони повинні трохи висохнути, тоді і розчісувати їх буде набагато легше. Обов'язково доглядайте за своєю гребінцем - мийте її з милом або шампунем, хоча б раз на тиждень. Добре, якщо у вас буде декілька видів гребінців, на різні випадки життя. Нікому не довіряйте свою гребінець і намагайтеся не використовувати чужі.