Як зробити зачіску в стилі 1950-х років. зробити самій зачіски в стилі 50-х.

50-і роки 20 століття стали мабуть одними з найбільш примітних в історії моди та зачісок. Мистецтво перукарів і кутюр'є зводили красу в ранг культу. Яскраві фарби, елегантні зачіски і жіночність стали символами епохи. Еталонами краси були Мерилін Монро, Бріжит Бардо і Грейс Келлі. До сих пір стиль 50-х приваблює модниць в усьому світі.
Інструкція
1
Стиль 50-х років на увазі повну свободу самовираження. Зачіски можна виконувати на основі начосу або кінського хвоста. Не зайвою буде густа чубчик або пишний накладної шиньйон. Роблячи зачіску в стилі 50-х років , необхідно залишати відкритими вуха і шию. Ваш образ в стилі 50-х років - це образ шикарної і елегантної жінки. Зачіска в стилі 50-х - класика, не втрачає актуальність і багато років по тому.
2
Розчешіть волосся і розділіть їх на пасма. Кожне пасмо обробіть лаком для волосся і накрутіть на бігуді. Закріпити ефект допоможе холодний режим фена.
3
Розпустіть бігуді і розпушити пасма, щоб створити потрібний обсяг. Зберіть волосся у вільний пучок, залишивши відкритими шию і вуха. Закріпіть зачіску лаком і насолоджуйтеся отриманим результатом!
4
Голлівудський шик і жіночність Мерилін Монро? Створити необхідний ефект допоможе зачіска з великих локонів, розділених на косий проділ. На чисті і вологе волосся (крім області біля коріння) нанесіть засіб для укладання волосся. Розділіть волосся на пасма і накрутіть на великі бігуді. Після того, як волосся висохне, розпустіть бігуді, розчешіть волосся і обробіть їх засобом для додання волоссю блиску.
5
Вам подобається стиль легендарної Бріжит Бардо? Для того, щоб зробити зачіску «бабетта», зберіть волосся у високий кінський хвіст. Кілька верхніх пасом залиште вільними.
6
Начешіте волосся і закрутіть їх навколо основи хвоста. Зверху покладіть вільні пасма. Елегантна висока зачіска готова!
7
Меломанам і любителям рок-н-ролу припаде до смаку зачіска в стилі рокабіллі. Нанесіть на чисті і підсушені волосся фіксує мус. Відокремте і закріпіть пасмо волосся у формі підкови в найвищій частині голови. Решта волосся висушіть до кінця за допомогою круглої масажної щітки.
8
Закріплені волосся звільніть. Розділіть пасмо на три рівні частини і висушіть волосся, піднімаючи пасма біля коріння, домагаючись потрібного обсягу. Пасма по сторонах голови гладко зачешите назад і закріпіть їх в хвіст ближче до найвищої частини голови.
9
Начешіте чубок, щоб створити об'єм. Найдовші пасма чубчика закріпіть поверх раніше зробленого хвоста. Закріпіть результат лаком для волосся. Зачіска в стилі рокабіллі готова.