Як заварювати чай. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Для того щоб отримати справжнє задоволення від чаю, його потрібно вміти правильно заварити. Приготувати чайний напій не важко, для цього просто необхідно слідувати деяким правилам.
Інструкція
1
В першу чергу, щоб чай вийшов хорошим, необхідно використовувати тільки якісну очищену воду. Для заварювання чаю потрібно, щоб вода була м'якою і чистою. Якщо вода сильно хлорована, то її можна відстояти. Краще, щоб вона пройшла через спеціальні очисні фільтри.
2
Перш ніж заварити чай, дайте воді закипіти. Вода проходить три стадії кипіння. Перша стадія характеризується появою невеликої кількості бульбашок. Друга стадія - це велике утворення бульбашок, при цьому вода починає помітно кипіти, і через велику кількість бульбашок поверхню починає біліти. Ця стадія дуже коротка і швидко переходить в третю. Для заварювання чаю необхідна вода другій стадії кипінні, так як довго кипляча вода вважається вже непридатною для заварювання правильного чаю.
3
Якісної водою потрібно заварювати виключно хороший чай. Краще купувати його в спеціалізованих магазинах - так у вас буде менше шансів наштовхнутися на підробку.
4
Заварювати чай потрібно виключно в фаянсовому або фарфоровому чайнику. В металевому посуді це робити не варто, за винятком виробів зі срібла. Не забувайте про те, що чайник потрібно попередньо нагріти і висушити.
5
Кількість чаю, яке потрібно засипати в чайник, найчастіше викликає суперечки. Тому кількість чайної заварки визначайте відповідно до власних вподобань. Насипавши заварку, залийте чайник окропом і закрийте кришкою. Накрийте його серветкою так, щоб був закритий носик чайника і кришка. Сильно вкутувати посудину теж не варто, інакше чай може почати пріти і втратить свій смак.
6
Аромат різних чаїв в чому визначається ефірними маслами, які утворюються в його піні. Тому коли чай завариться, рекомендується ретельно розмішати утворили зверху піну.
7
Час заварювання чаю залежить від його виду. Чорний чай рекомендують заварювати від 4 і не більше 8 хвилин, ароматизований чай потрібно заварювати близько 3 хвилин, а деякі види зелених - в межах 10-15 хвилин.