Як проводжати на пенсію. Як на пенсію мене проводжали.

Догляд людини на пенсію є важливим моментом у житті кожного, оскільки він підводить підсумок професійної діяльності. Як правило, колеги прагнуть зробити цю подію радісною і незабутнім.
Вам знадобиться
  • Папір + ручка або комп'ютер, графічні програми + принтер або ватман + фарби + фото + журнали
Інструкція
1
Простежте професійну історію минає на пенсію фахівця. З якої посади починав, ким зараз є і які досягнення, нагороди у нього є. Опитаєте колег щодо думки про новоспеченого пенсіонера і побажанням на подальше життя. Згадайте захоплення минає працівника, наприклад, риболовля, читання книг.
2
Подумайте над пам'ятним подарунком, який буде вказувати на заслуги працівника і може бути використана в повсякденному житті. Наприклад, йде на пенсію керівник середньої ланки, який захоплюється модельки автомобілів. В якості подарунка можна піднести радіокеровану модель спортивного автомобіля з його ім'ям на капоті і словами "Ваш професійний шлях був таким же стрімким, помітним і результативним!"
3
На основі отриманих даних зробіть стін-газету, присвячену від'їжджаючому на пенсію фахівцеві. Можете використовувати фото, висловлювання колег, грамоти і тому подібні речі. Її можна зробити як в графічних програмах і роздрукувати в фотоцентрі, так і на аркуші ватману. В день виходу на пенсію розмістіть її поруч зі столом співробітника. Йому буде приємно згадати свій професійний шлях, здобутки. Також він оцінить вашу увагу до його кар'єрі.
4
Напишіть сценарій в ігровій або серйозній формі, в якому буде задіяний весь колектив, висвітлені професійний шлях пенсіонера і його досягнення. Бажано включити конкурси, в яких минає на пенсію співробітник зможе продемонструвати свої навички. По можливості запросіть тих, з ким працівник починав свій трудовий шлях і з ким зараз не працює.
5
Якщо є корпоративна газета або стрічка, дошка досягнень і подібні речі, освітите це подія там. Використовуйте всі можливості корпоративної та професійної культур вашої компанії.
У пенсійному законодавстві РФ описані всі випадки, коли людина має право на отримання пенсії. Якщо з яких-небудь причин гроші не виплачуються, затримуються, надходять нерегулярно, можна пред'являти свої претензії до відповідних органів вашого регіону.
Інструкція
1
Для початку обов'язково вивчіть Закону про пенсії РФ. В цьому нормативно-правовому акті чітко прописані всі ситуації, що дозволяють отримувати пенсію . Там знайдіть умови отримання трудових пенсій, пенсій за вислугу років, пенсій по інвалідності, пенсій, що надаються потерпілим від техногенних катастроф.
2
Коли ви з'ясували, що потрапляєте під дію одного з необхідних умов, обов'язково приступите до оформлення відповідних документів. Якщо пенсійну допомогу вам раніше виплачувалося, то підійде більшість документів, які готувалися для оформлення пенсії. Для пред'явлення претензій візьміть виписки про останні виплатах.
3
Всіма пенсійними питаннями займається Пенсійний Фонд Російської Федерації. З зібраними виписками і документами зверніться в місцеве відділення цього відомства. Там вам дадуть відповідь на всі ваші запитання.
4
У кожній філії Пенсійного Фонду Російської Федерації є зразки заяв. Попросіть примірник і по ньому складіть заяву. Там повинна бути вказана вся інформація про людину і перераховані всі необхідні документи, що підтверджують його право на отримання пенсії.
5
Після подачі заяви та документів чекайте відповіді. Терміни, за які має бути прийняте рішення, строго регламентовані. В даному випадку заявка буде знаходитися на розгляді максимум 10 днів.
Зверніть увагу
У разі виникнення конфліктної ситуації слід негайно приступати до рішучих дій. Чим раніше ви пред'явіть претензії компетентному відомству, тим легше вам буде вирішити певне питання. Іноді може причиною затримок виплат ставати банальна помилка або людський фактор, тому швидкі дії з вашого боку допоможуть швидко і легко розібратися з даною проблемою.