Як закочувати кукурудзу.

Кукурудза - смачний і корисний овоч. Вона хороша в свіжому і консервованому вигляді. Цікаво, що законсервована качанами кукурудза вважається корисніше свіжої. Але кукурудза, законсервована зернами, теж дуже смачна і корисна.
Вам знадобиться
  • Вода, кукурудзяні качани, банки скляні, сіль, велика каструля, друшляк, закаточная машинка, кришки.
Інструкція
1
Візьміть молоді, свіжі качани кукурудзи цукрових сортів, очистіть від листя і мітелок. Чуть-чуть поварите в киплячій воді. потім вийміть і почекайте, поки вони охолонуть. Закладіть качани в банки. Залийте розсолом, що складається з киплячої води з сіллю - на 1 літр треба 20 гр. Банки закрийте і стерилізують 1-2 години в каструлі з водою, після цього закатати.
2
Відокремте від качанів кукурудзи зерна, бланшируйте в киплячій воді 2-3 хвилини. Потім вийміть і промийте холодною кип'яченою водою. Простерилизуйте банки, закладіть в них кукурудзяні зерна так, щоб було заповнене 2/3 від кожної банки. Приготуйте заливку: в киплячу воду (1 літр) додайте 1 столову ложку солі і 3 чайних ложки цукру. Залийте банки з кукурудзою цієї заливкою. Закрийте і поставте в каструлю з водою, стерилізують 3-4 години, потім закатати.
3
Можна спробувати закатати кукурудзу так. Як це робиться в промисловості. Для цього відокремте від качанів зерна, пробланшуйте їх 3-4 хвилини у воді при температурі 95 градусів, щоб не помутнел розчин, охолодіть водою. Потім закладіть в банки, заповнивши їх на 60% і залийте розчином для консервування. Він повинен складатися з води і солі (на 1 літр - 1 столова ложка) і бути гарячим - не менше 80 градусів. Банки закатати і стерилізують з каструлі з солоною водою 3-4 години. Потім охолодіть і знову простерилизуйте.