Як підстригти дівчинку.

Гарна, ефектна стрижка є важливою складовою частиною іміджу кожної дівчинки, тому підходити до вибору нової стрижки слід серйозно і обдумано, найкраще проконсультуватися у досвідченого майстра, який допоможе підібрати відповідну довжину і тип зачіски в залежності від того, які у Вас волосся і тип особи. Нижче приведена техніка виконання декількох стрижок.
Інструкція
1
Стрижка «Італійка». Стрижка може бути виконана як на густих, так і на рідкісних волоссі. Перед тим, як починати роботу, готують інструмент: прості і філіровочние ножиці, гребінець-гребінь із дрібними зубчиками. Волосся потрібно намочити, розчесати і потім приступати до стріжке.Вибірается найвища точка на маківці голови і робиться горизонтальний проділ на лінії вух. Потім перпендикулярно горизонтальному по центру робиться вертикальний проділ. Утворені зони на потилиці теж розділяються проділами, скручуються джгутиками і підколюються заколкамі.Параллельно лінії горизонтального проділу виділяють головну частину волосся з тім'яної зони, стрижуть її по горизонталі, відтягуючи на 90 ?, потім, виділяючи пасмо за пасмом, точно також стрижуть інші волосся. Наближаючись до обличчя, волосся знімають меньше.Переход до скроневої частини: розділяючи вертикальними проділами пасма, стрижуть кожне пасмо по довжині головної частини волосся, яку для порівняння піднімається під кутом 90 ?. Бічні волосся стрижуть також. Зібравши все волосся у хвіст, контролюють їх довжину, яка повинна бути одінаковой.Делают окантовку: чубчик і бічні пасма обрамлятимуть особа дугообразно, волосся на потилиці лягають полукругом.Заканчівают стрижку, коректуючи недоробки, перевіривши загальну довжину волосся за допомогою хвоста на маківці. Виконують прикорневую филировку, а також, розділивши волосся знову на зони, завершують окантовку чубчика і пасом.
2
Стрижка «Шапочка». Добре підходить для рідкого волосся і прекрасний варіант для густих. Для стрижки теж потрібно взяти ножиці і гребінець. Перед початком намочують волоси.Делят волосся з боків біля скронь вертикальними проділами, потім виділяють нижню і верхню частини. З краю пасмо підводять до вуха і роблять косий зріз, що оформляє скроню. Виділяючи таким чином наступні пасма, по аналогії з крайньою, стрижуть по косій лінії. Вухо наполовину прикривають пасмом і роблять плавний зріз по вертикальній лінії. Крайню пасмо на потилиці отчерчивают горизонтальним проділом по рівню верху вух. Стрижуть волосся на потиличній частині до проділу методом тушевки. Розчесати волосся на центральній частині тімені і зверху потиличної частини, роблять стрижку цих волосся по колу, в напрямку від середини лоба до центру потилиці, рівняючи довжину волосся до підстриженою пасма біля вуха. Лінія зрізу - максимально чітка. Потім всі ці лінії філіруют.Расчесав волосся, виконують окантовку і коректують неровності.Перетушевивая пасма, стрижуть потилицю. Акуратним круговим зрізом викреслюють плавну лінію від лоба до центру потилиці.