Як виглядати стильно дівчині. безкоштовно Як одягатися правильно модно і просто високим дівчатам.

Одна відома цитата звучить таким чином: «Моду можна купити. Стиль необхідно виховати ». Мабуть, кожна з нас не відмовилася б від пари уроків стилю. В дійсності, створити бездоганний образ не так вже й складно, та й особливих коштів на це не буде потрібно. Наші поради допоможуть вам перетворитися на справжню ікону стилю.
Інструкція
1
Насамперед необхідно запам'ятати, що стиль вимагає вашої уваги і часу. Більшість людей в наші дні просто встають по ранку і натягують на себе перші-ліпші речі. Якщо ж ви хочете виглядати стильно, то вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб ваш наряд виглядав по вищому класу і відповідав тому місцю, куди ви прямуєте. Крім того, подивіться на свій гардероб критичним поглядом. На вашому улюбленому джемпері з'явилася дірочка? На улюбленій спідниці виявилося пляма? Сумно, але від таких речей доведеться позбутися. Стильна дівчина - це охайна дівчина, без усіляких дірочок і цяток на одязі.
2
При покупці одягу здобувайте речі за розміром. Ніколи не купуйте речі, які вам малі, сподіваючись, що ви з часом схуднете. Зазвичай такі платтячка так і проживають свій вік у шафі. Також ніколи не купуйте занадто великі речі, бо вони нібито вас стройнят. Стильна дівчина носить одяг чітко по фігурі. Крім того, відвідуючи магазини одягу, ніколи не кидайтеся на останні тренди. Мішкуваті штани або брюки-банани йдуть далеко не всім! При виборі одягу керуйтеся, насамперед, достоїнствами і недоліками вашої власної фігури.
3
Не забувайте про аксесуари. Аксесуари - це паличка-виручалочка для стильної дівчини. Аксесуари - це як вершки на торті, блиск на діамантах, вишенька в вашому улюбленому коктейлі! Правильно підібрані аксесуари можуть перетворити навіть найпростіший наряд на справжній витвір мистецтва. Іноді краще витратитися на пару сережок, ніж на пару нових брюк. Крім того, пам'ятайте, що одна з найважливіших деталей в образі стильної дівчини - це взуття. Взуття стильної дівчини повинна бути якісною. Ви можете надіти на себе все, що завгодно, але дешеві туфлі зіпсують весь ваш вигляд. Чим більше у вас пар взуття, тим більше образів ви зможете створити з вашого гардеробу. Найкраще, якщо взуття буде різноманітною. Туфлі на високих підборах, на низькому каблуці, спортивне взуття, сандалі, чоботи ... Стильна дівчина повинна завжди бути у всеозброєнні!
Корисна порада
1) Важливу роль в образі стильної дівчини грає пріческа.2) Стильна дівчина завжди одягається до месту.3) Не варто економити на взутті, адже хороші туфлі можуть «витягнути» навіть найпростіший наряд.