Як об'єднати людей.

В житті кожного з нас періодично виникають завдання, що вимагають об'єднати людей в одну групу. Комусь потрібно згуртувати співробітників відділу, комусь - здружити родичів подружжя, а комусь просто хочеться змусити сім'ю разом робити домашні справи. Якщо ви хочете знати, що об'єднує людей в групи, вам треба врахувати кілька важливих моментів.
Інструкція
1
Придумайте загальну справу. Причому справа повинна бути таким, в якому беруть участь усі. Наприклад, друзів пари можна звести на дачі, де проходить пікнік. Відділ можна об'єднати в підготовці капусника. А сім'ю можна захопити спільним походом в кіно або на матч улюбленої команди, який послідує за прибиранням.
2
Дозвольте лідеру в групі виділитися самому. Навіть якщо ви - єдина людина, яка об'єднує розрізнених людей , не прагніть стати лідером. Лідерство - це не тільки загальне увагу, а й основна відповідальність за цілі групи. Якщо ви не хочете стати основним людиною, хто напише весь сценарій корпоративної вечірки, забереться в будинку або відповідатиме за веселощі на дачі, дайте групі самій виділити лідера. Ваша задача спроститься до того, щоб просто зібрати всіх разом.
3
Врахуйте підлогу більшості учасників групи. Об'єднати чоловіків і жінок можна по-різному. Інтуїтивно ви напевно це знаєте, але не завадить проговорити ще раз. Якщо коротенько: чоловіки легше об'єднуються навколо справ з неживими об'єктами, жінки - навколо справ з живими об'єктами. Простіше кажучи, на дачі чоловіки можуть пиляти дрова і робити шашлик, а жінки - крутитися навколо дітей або улюблених собачонок.
4
Допоможіть людям знайти спільну мову. Особливо це важливо для тих, хто є єдиною сполучною ланкою для присутніх людей . Якщо в відділі компанії все люди один одного знають, то друзі однієї людини або пари можуть ніяк не спілкуватися між собою. Буває й гірше: вони на дух один одного не переносять. У такій ситуації ви можете допомогти їм знайти спільні теми для розмов або спільні захоплення. Адже саме ви знаєте, в чому схожі ваші друзі, і чим відрізняються.
Зверніть увагу
Головне, не пускайте справу об'єднання групи на самоплив. Інакше будете чекати результатів до старості. Проявіть активність, допоможіть людям зробити перші кроки назустріч один одному і дозвольте їм далі самим налагодити взаємини.