Як приймати смекту дорослим. а випускається доросла смекта.

Смекта є найбезпечнішим препаратом, що нормалізує травну систему. Завдяки тому, що ліки не всмоктується в кров, а діє тільки в кишечнику, Смекта успішно застосовується в лікуванні вагітних і годуючих жінок, а також новонароджених малюків.
Інструкція
1
Смекта має широкий спектр застосування як у дітей, так і у дорослих: діарея внаслідок алергії, порушення режиму харчування, інфекції, а також печія і харчові отруєння. Цей препарат стабілізує слизову оболонку травного тракту, перешкоджаючи її пошкоджень, стабілізує роботу кишечника і підвищує його стійкість до впливу несприятливих факторів.
2
Смекта випускається у вигляді порошку в індивідуальних пакетиках. Дорослим для досягнення результату слід застосовувати ліки по одному пакетику 3 рази на день. Перед прийомом ліки розводять в половині склянки ледь теплої кип'яченої води. Вміст пакетика необхідно висипати повільно, постійно помішуючи, щоб уникнути появи грудочок.
3
Курс лікування даним препаратом становить 3-7 днів. За такий період часу Смекта здатна усунути наслідки кишкових розладів. Приймати ліки краще в проміжках між вживанням їжі.
4
Протипоказань у Смекти практично немає. Її можна застосовувати вагітним жінкам, попередньо проконсультувавшись з лікарем, а також годуючим матерям і новонародженим. Іноді після прийому Смекти можуть виникнути запори, які проходять при зменшенні дози препарату. У виняткових випадках може виникнути блювота і підвищення температури тіла. В даному випадку лікування препаратом відміняють.
5
Застосування Смекти припиняють, якщо поліпшення не наступили через 3-4 дні після початку прийому. В цьому випадку необхідно звернутися до лікаря, який призначить додаткові дослідження і аналізи.
Корисна порада
Смекта, застосування, препарат, кишкові розлади