Як поповнити баланс картки ощадбанку. Як поповнити баланс мобільного з карти ощадбанку через термінал.

Кожен держатель кредитної картки Ощадбанку Російської Федерації повинен знати, як поповнити її баланс. Для цього існує кілька способів, одним з яких ви можете скористатися на свій розсуд.
Інструкція
1
Поповнення балансу карти через касу відділення Ощадбанку. Для цього ви повинні заповнити відповідну квитанцію і провести оплату необхідної суми в касу Ощадбанку. Грошові кошти надійдуть на карту протягом трьох робочих днів. При цьому зверніть увагу, що за переказ грошей банком знімається комісія відповідно до затверджених тарифів.
2
Поповнення балансу карти Ощадбанку шляхом перерахування грошових коштів з рахунку юридичної особи на рахунок кредитної картки. Цей спосіб доступний лише за відсутності заборгованості на кредитній карті.
3
Поповнення балансу карти Ощадбанку через електронний термінал. Для цього вам слід знати номер рахунку вашої картки і діяти згідно підказкам терміналу. Поповнення рахунку через термінал повинно проводитися в тій валюті, на яку відкрито кредитну карта Ощадбанку РФ.
4
Якщо ви є власником кредитної револьверної карти Ощадбанку, то поповнити її баланс ви зможете тільки через касу відділення Ощадбанку.
5
При поповненні балансу карти ваша присутність не обов'язково. За вас це може зробити інша людина. Наприклад, знайомий або родич. Тим більше що в даний час банк повідомляє вас про поповнення балансу, приславши вам відповідне повідомлення на мобільний телефон.
Зверніть увагу
Якщо ж ви збираєтеся покласти гроші не на прив'язаний до карти, а будь-який інший номер, перед сполученням 100 (NN) потрібно написати з пробілами слово ТЕЛЕФОН і номер, баланс якого ви хочете поповнити, наприклад: ТЕЛЕФОН 9058764781 500 (NN ). Гроші на рахунок при оплаті телефону з карти Ощадбанку зазвичай приходять протягом доби. Якщо цього не сталося, потрібно зателефонувати за телефоном гарячої лінії банку 8800555 55 50.
Корисна порада
Поповнити баланс телефону можна банківською карткою через банкомат або термінал Ощадбанку. Можна до телефону підключити послугу Мобільний банк Ощадбанку і оплачувати по мірі необхідності за допомогою відправки СМС, або налаштувати автоматичне поповнення балансу телефону за допомогою опції Автоплатеж. Баланс телефону поповнюватиметься автоматично, головне контролювати за часом "бесіди" по телефону і баланс вашої карти. Як поповнити баланс телефону через систему "Сбербанк онлайн".