Як зробити антикор.

В умовах російського клімату машини швидше схильні до корозії і руйнування металу. Для захисту кузова можна зробити антикор . Антикор можна робити абсолютно на будь-яких машинах, незалежно від країни виробника. Те, що іномарки не гниють, - всього лише міф.
Інструкція
1
Антикора обробляють шви і металеві деталі кузова, які при попаданні вологи починають руйнуватися від корозії. Антикор охороняє кузов автомобіля від негативного впливу навколишнього середовища.
2
В основному для захисту автомобіля використовується 3 види антикор а: антигравій, антикор світлий, антикор темний.
3
Антигравий обробляються підколісні арки, а потім встановлюються пластикові підкрилки. Після висихання антигравій утворює на поверхні захисну гумову корочку. Обробити машину Антигравий можна самостійно. Балончики з рідиною продаються в автозапчастинах. Висихає антигравій приблизно за добу.
4
Темним антикор ом обробляється днище автомобіля. Такий антикор краще робити в техцентрах. Машину для обробки піднімають на підйомнику, попередньо ретельно помивши. Антикор подається під тиском зі спеціальних ємностей з насосом. При обробці днища йде дуже велика витрата антикор а, летить бруд і коштує специфічний запах. Тому краще не займатися економією і зберегти своє здоров'я.
5
Світлим антикор ом обробляються приховані порожнини: двері, пороги, підкапотний простір, багажний відсік. Для обробки антикор ом прихованих порожнин в зливні отвори дверей або порогів вставляється тонка трубка і під тиском закачується рідина антикор а зі спеціального пістолета. Для обробки багажного відділення знімається обшивка, і антикор наносять на металеву поверхню.
6
Змити антикор можна засобом "Уайт спірит" або соляркою.