Як вирощувати полуницю в домашніх умовах. Вирощування полуниці в домашніх умовах.

Вирощування полуниці є дохідним бізнесом. Однак багатьох зупиняє сезонність цих робіт. Для цілорічного вирощування полуниці розроблена спеціальна методика, яка дозволить отримувати продукт і взимку, і восени, і навесні.
Вам знадобиться
  • приміщення, поліетиленові мішки, розсада полуниці, субстрат, труба, вода
Інструкція
1
Виберіть приміщення для плантації. У ньому потрібно цілий рік підтримувати температуру близько + 20-22 градуси. Для цього можна використовувати нежитлову кімнату, веранду, сарай, гараж і т.д. Проведіть туди освітлення. Для штучної зміни дня і ночі можуть застосовуйте лампи денного світла. Приміщення повинно провітрюватися і перебувати під контролем.
2
Купіть або зробіть самостійно мішки з прозорого поліетилену товщиною 0,2 мм. Діаметр мішка 16 см, довжина - 2,00-2,20 м. Наповніть його субстратом, який складається із землі і найпростіших добрив, суміш добре перемішайте і засипте в мішок. Можна використовувати для субстрату суміш торфу та перліту, вона якісніша. Один кінець мішка запаяти.
3
Зробіть в шаховому порядку вздовж наповненого субстратом мішка посадкові отвори (надрізи), між ними відстань - 22-25 см. В них висадіть розсаду полуниці. Встановіть мішки прямо на підлогу рядами, 3-4 мішка на один квадратний метр.
4
Встановіть зрошувальну систему, вона робиться самостійно. Підведіть до верхньої, середньої та нижньої частини мішка на рівній відстані три трубочки, приблизно близько 60 см. Їх верхні кінці з'єднайте з розподільним трубопроводом, який розмістіть над мішками. Живильний розчин розраховується: 2 л розчину на кожен мішок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WWxLwXw7Q4I
Зверніть увагу
Купуйте розсаду тільки в розплідниках або у знайомих людей, які дадуть дозвіл оглянути ягідник. Листя у неї повинні бути соковиті, темні, з не дуже довгою ніжкою. Не беріть вуса від розетки ніколи не цветшего.
Корисна порада
Визначте заздалегідь обсяг можливої продаваної продукції. Не поспішайте з обсягами, посадку в мішки виробляєте рівномірно на протязі місяця (1 мішок на тиждень).