Як підібрати свічки запалювання. свічки запалювання підібрати по авто.

На сьогоднішній день універсальних свічок запалювання , підходящих для будь-якого автомобіля, на ринку не існує. Проте підібрати правильні свічки досить просто, якщо підходити до питання з розумом.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації вашого автомобіля або паспорт транспортного засобу (ПТС)
  • - захисні рукавички
  • - свічковий ключ
Інструкція
1
Визначте тип свого двігателя.Просто загляньте в свій ПТС або інструкцію по експлуатації вашого автомобіля, якщо не впевнені у відповіддю на це питання. Якщо у вас дизель, то вам потрібні свічки розжарювання або гартівні свічки запалювання . Для бензинового двигуна вам знадобляться іскрові свічки запалювання .
2
Викриття одну зі своїх старих свічок. Якщо доступ до свічок запалювання нічим не обмежений, то це досить легко зробити за допомогою спеціального ключа свічки. Підніміть капот свого автомобіля, визначте місце розташування свічок, зніміть з однією з них провід з контактом і акуратно викрутити її.
3
Вирушайте в магазин. Там ви можете або підібрати свічку по вашій марці і моделі автомобіля, або пред'явити стару свічку, за допомогою якої консультанти та здійснять підбір нового комплекта.Для легкових автомобілів як правило підходять свічки запалювання з різьбленням типу "А". Довжина свічки, розмір її голівки і краплинне число визначаються виробником автомобіля, а кількість електродів і матеріал, з якого вони виготовлені, ви можете вибирати.
4
Виберіть матеріал електродов.Стандартная свічка забезпечена одним мідним електродом. Крім мідних, електроди свічок запалювання виготовляють з додаванням іридію, ітрію і платини. Коштують свічки з такими електродами в кілька разів дорожче своїх мідних товаришок, але тугоплавкі метали дають набагато більший ресурс, тобто свічки служать довше і прогорають повільніше. Також ви отримуєте більш стабільний і потужний електричний розряд, що важливо для роботи двигуна: хід буде рівніше, без провалів в зажіганіі.Еслі засоби дозволяють, то робіть вибір на користь платинових свічок: витрата палива з токсичністю вихлопу знизяться на кілька відсотків, а заміна свічок не знадобиться протягом багатьох років. Якщо зайвих грошей немає - мідні свічки теж підійдуть, хоча будуть дещо менш надійні і довговічні.
5
Визначте бажану кількість електродов.Стандартние свічки випускаються з одним боковим електродом, поліпшені - з кількома. Виробники запевняють, що Багатоелектродні свічки запалювання сприяють роботі двигуна без провалів і роблять систему запалювання надійніше. Рада тут може бути тільки таким же, як і при виборі матеріалу електродів: керуйтеся здоровим глуздом.
Зверніть увагу
Для кожного автомобіля виробник встановлює необхідну відстань між центральним і бічним електродом свічки. Намагайтеся поводитися зі свічками бережно і не упускати їх, щоб не змістити електроди.
Корисна порада
Міняйте всі свічки одночасно: так буде менше шансів, що двигун почне троить.