Як повісити гардини. Як повісити штори на карниз в картинках.

Гардини - це фіранки з легкої прозорої тканини, ширина яких більше самого карниза. Щоб їх повісити - нам потрібен карниз з гачками.
Вам знадобиться
  • карниз з гачками, кронштейни, рулетка, бур, дюбеля, шурупи
Інструкція
1
Спочатку потрібно виміряти віконний проріз рулеткою. Потім зробіть на стіні розмітку для отвори, в яке буде вставлений кронштейн (залізна підпора у вигляді прямого кута для кріплення самого карниза до стіни).
2
Наступним кроком буде процес свердління. Для цього нам необхідний перфоратор з буром відповідного діаметра.Просверліте отвори на розмітці глибиною рівній довжині дюбеля.
3
Одягніть на НЕ прикручений карниз спеціальні гачки. Потім прикріпіть до кінців карниза кронштейни за допомогою шурупа (вкрутите в спеціальні отвори, розташовані на самих кронштейнах).
4
Укрутите туди шуруп не до кінця, залишаючи місце для фіксування кронштейна з карнизом. Цю процедуру слід повторити з іншого боку віконного прорізу.
5
Далі помістіть карниз на стіну. Для цього надіньте кронштейни на шурупи і затягніть їх.
6
Тепер повісьте гардину на гачки за допомогою стрічки, яка пришита до них. Але якщо у вас відсутня вона, то можна зробити петельки самим. Для цього нам знадобиться голка і нитка. Прошийте ниткою тканина, як звичайно при шиття, слідом ще раз шов, але нитку не до кінця затягуєте. Виходить на одній стороні голка з ниткою, а з іншого - петелька.