Як захистити авто.

Захистити машину від угону - першорядне завдання всіх автовласників . Але багато хто ставиться до проблеми викрадень несерйозно, вважаючи, що чому бути, того не минути. Для тих, хто не хоче розлучатися зі своєю ластівкою, стоять на сторожі найсучасніші протиугінні системи.
Інструкція
1
Для забезпечення автомобілю максимального захисту від угону потрібно поставити кілька ступенів захисту.
2
Почніть з установки на машину автосигналізації. Зараз на ринку величезний вибір сигналізацій різних виробників ціновому діапазоні від 1000 до 50 тисяч рублів за супутникову сигналізацію. У виборі сигналізації виходите з вартості машини і її популярності у викрадачів. Якщо машина дорога, є сенс поставити сигналізацію з GSM- модулем. Така сигналізація вироблятиме оповіщення на ваш мобільний телефон при будь-яких змінах в системі. Сирену поставте автономну - вона продовжуватиме працювати, навіть якщо відключений акумулятор.
3
Додатково до сигналізації можна поставити іммобілайзер. Іммобілайзер забезпечує додаткове блокування, його проводка йде незалежно від сигналізації. Відключається іммобілайзер автоматично, як тільки «бачить» мітку. Вам же не доведеться нічого додатково натискати і відключати.
4
Для додаткового блокування можна встановити «секретку». Секретка робить роз'єм в ланцюзі стартера або запалювання. Відключити її можна за допомогою тумблера або зміни місця положення спеціального магніту.
5
До електронних засобів захисту поставте механічні. Механічні замки досить складно знімати. На АКПП можна поставити замок блокування, який фіксує важіль в положенні R. Він встановлюється всередині коробки (іноді під днищем кузова) і його дуже складно відкрити.
6
На рульовий вал так само можна поставити замок «Гарант». Такий замок фіксує кермо і дасть його повернути. Сам замок встановлюється внизу рульового вала.
7
Чим більше засобів захисту буде встановлено на автомобіль, тим більше часу буде потрібно викрадачам, щоб все це відключити і зняти. А в разі викрадення - час ваш союзник. З такими автомобілями неохоче зв'язуються.
8
Так, звичайно, ніяка сигналізація не дасть вам 100% гарантії від угону. Зберегти свої гроші і нерви допоможе страхування. Не вважайте страховку даремно витраченими грошима.