Як почистити дублянку. чи можна пофарбувати дублянку аерозолем для взуття.

Зима закінчується і пора прибирати теплі речі в шафу, але нерідко ми помічаємо, що на дублянці утворилося жирну пляму або забруднення. Річ втратила свій колишній вигляд і акуратність. В цьому випадку дублянку можна віднести в хімчистку, але якщо ви не довіряєте професіоналам, спробуйте привести в порядок дублянку своїми силами, дотримуючись простих правил.
Вам знадобиться
  • 1) Нашатирний спирт, мильний розчин.
  • 2) Тряпичная рукавичка, манка.
  • 3) Спрей для чистки дублянок.
  • 4) Ластик.
  • 5) Картопляні очисти, нашатирний спирт.
  • 6) Крохмаль.
Інструкція
1
Дуже легко почистити дублянку за допомогою мильного розчину і нашатирного спирту. Розвести нашатирний спирт з мильною водою (у пропорції 1: 5). Змочити ватяний тампон в цьому розчині і почистити засмальцьовані ділянки на дублянці. Слідом потрібно протерти губкою, змоченою в розчині води з оцтом (на один лит води - 1 ч. Л. Оцту). Тепер потрібно промокнути вологі місця марлевою серветкою і висушити при кімнатній температурі.
2
Розкладіть дублянку на тверду поверхню. На ганчіркову рукавичку насипте трохи манки і втирайте в особливо забруднені місця. Після чистки манку витрусити і на цей раз гарненько почистити щіткою.
3
Також в магазинах ви можете знайти спеціальний засіб у вигляді спрею для чищення дублянок. Спрей потрібно рівномірно нанести на всю поверхню дублянки, а після цього почистити жорсткою щіткою. Це засіб дуже ефективне і допоможе без особливих зусиль впоратися з забрудненнями.
4
Деякі невеликі плями можна легко стерти ластиком або сухою скоринкою білого хліба.
5
Хутро з внутрішнього боку дублянки можна очистити за допомогою картопляного лушпиння. Ретельно помити картопляні очистки і пропустити через м'ясорубку, додати трохи нашатирного спирту. Цю сумішшю нанести на забруднене місце і потерти щіткою, потім вологою ганчіркою змити цю суміш і добре протерти. Сушити при кімнатній температурі, попередньо добре розрівняти дублянку.
6
Хороший засіб для чищення дублянки й хутра - крохмаль. Насипати крохмаль на забруднене місце і акуратно розтираємо, поки він не збере бруд. Після цього крохмаль вичистити щіточкою і розчесати хутро. Якщо крохмаль дуже брудний, процедуру можна повторити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sU0Aky1ooSg
Зверніть увагу
Ні в якому разі не стирайте дублянку, вона стане жорстка і ламка. Ні в якому разі не чистите плями сіллю, цим ви неминуче зіпсуєте дублянку.