Як робити апаратний манікюр. Як правильно зробити апаратний манікюр.

Доглянуті і красиві нігті є невід'ємною частиною охайною зовнішності жінки, і тому так важливо вміти правильно за ними доглядати. Одним з ефективних методів догляду за нігтями є апаратний необрізної манікюр , за допомогою якого можна надати пошкодженим і деформованим нігтям акуратну і правильну форму. Про те, як правильно робити апаратний манікюр , ви дізнаєтеся з нашої статті.
Інструкція
1
Для апаратного манікюр а вам буде потрібно спеціальний апарат з насадками різного типу, для домашнього використання, з не надто високою швидкістю обертання. Обертаючись, насадки апарату обробляють ваші нігті. Робіть такий манікюр , ретельно висушивши шкіру рук, два рази на місяць.
2
Підготуйте нігті до манікюр у, відсуньте лопаткою кутикулу і зітріть з нігтів старий лак. Надіньте на апарат насадку з середнім абразивом і сгладьте бічні валики нігтів. Якщо на долонях є мозолі, обробіть їх насадками з найнижчим абразивом.
3
Надайте краю нігтів потрібну форму, зашліфуйте їх поверхню і відполіруйте, торкаючись нігтя краєм насадки і стежачи за тим, щоб не подряпати нігтьову пластину. Змастіть шкіру навколо нігтів живильним кремом або олією, і помасажуйте пальці.
4
Використовуючи апарат для манікюр а, дотримуйтесь техніку безпеки. Тримайте його в правій руці, притискаючи до долоні мізинець робочої руки, і обробляйте нігті, не притискаючи насадку до пластини занадто щільно.
5
Насадка повинна стосуватися нігтя під кутом 45 градусів. Постійно рухайте насадку, направляючи її від центру до краю, і встановивши низьку швидкість обертання насадок.
6
Час від часу дайте рукам відпочити, зупиняючи апарат, а потім продовжуйте обробляти нігті, поки не закінчите оформляти обидві руки. З часом ви удосконалите свою майстерність в області апаратного манікюр а, і зможете швидко і красиво оформляти нігті на високій швидкості обертання насадок.
Більшість людей найчастіше судять про охайність людини по взуттю і нігтям. Доглянуті нігті зовсім не так складно дістати, і для цього зовсім необов'язково платити багато грошей в салоні краси. Необрізної апаратний манікюр може зробити собі кожен, просто прикупивши в магазині спеціальний апарат для нігтів.
Інструкція
1
Манікюр рекомендується робити два рази на місяць. У комплекті з апаратом для домашнього використання додаються різні насадки для манікюру і педикюру. Уважно вивчіть їх, щоб знати, яка насадка саме для чого призначена. Апарат працює на батарейках і, як правило, має декілька режимів швидкості.
2
Перед манікюром, неважливо, апаратний він або класичний обрізний, нігтям потрібна спеціальна підготовка. Зітріть старий лак і опустіть пензля на кілька хвилин в блюдце з теплою водою. Ванночки для нігтів можна робити найрізноманітніші. Для росту нігтів рекомендується додавати у воду пару крапель йоду і дрібку солі. Ламким нігтям знадобиться живлення і зволоження, тому в воду можна додати трохи оливкового масла.
3
Відсуньте представленої в комплекті лопаткою зайву кутикулу. Потім почекайте пару хвилин, щоб руки обсохнули. Лише на сухі нігті слід проводити подальшу частину манікюру. Тепер вам знадобиться насадка із середнім абразивом, нею сгладьте бічні валики із зайвою шкірою. Мозолі на долонях обробіть насадками з низьким абразивом.
4
Далі надайте нігтям бажану форму, пам'ятайте, що вона повинна візуально скорегувати форму пальців. Володарям коротких і повних пальчиків краще утриматися від квадратної форми. Змастіть кутикулу маслом або зволожуючим кремом, зробіть легкий масаж пальців.
5
Завжди строго тримаєте насадку під кутом в 45 градусів. Для своєї безпеки краще виберіть низьку швидкість обертання і не притискайте насадку занадто щільно до пластини щоб уникнути поранень.
6
Ось і прийшов завершальний момент - пора нафарбувати нігті лаком. Манікюр готовий! З часом ви оціните сучасну технологію, що не будете боятися і зможете обробляти свої ручки на високій швидкості обертання насадок.