Як поставити мережеву карту. Як встановити мережеву плату в компютер.

Складно уявити сучасний комп'ютер без мережевої карти. Доступ в локальні мережі, якими оповиті багато будинків, в інтернет, який би людей з різних країн, найчастіше здійснюється через мережеву карту .
Інструкція
1
Перш ніж купувати мережеву карту , переконайтеся в тому, що у вашій материнській платі немає її вбудованого аналога. Можливо, у вас вже є мережева карта, але вона відключена. В такому випадку, вам знадобиться активувати її в BIOS. Для цього при завантаженні комп'ютера увійдіть в BIOS і пошукайте відповідний параметр в меню Integrated Peripherals.
2
Якщо ж мережевої карти на материнській платі немає, купите її в будь-якому комп'ютерному магазині. Обесточьте системний блок комп'ютера. Зніміть бічну кришку для доступу до материнської плати.
3
Щоб поставити мережеву карту , виберіть вільний слот на системній платі. Видаліть що знаходиться поряд з ним заглушку з задньої сторони системного блоку. Розташуйте мережеву карту над слотом і впевненим натисканням встановіть її. Зафіксуйте її кріпильним гвинтом.
4
Підключіть кабель до гнізда мережевої карти. Увімкніть комп'ютер. Якщо карта була встановлена правильно, ви побачите, як на ній почнуть мигати світлові діоди, які сигналізують про обмін інформацією з мережею.
5
Тепер ви можете закрити системний блок, встановивши бічну кришку. Після чого при необхідності зробіть настройку зв'язку з локальною мережею. Також створіть і налаштуйте підключення для виходу в інтернет.
6
Для роботи мережевої карти звичайно не потрібно установка додаткових драйверів. Якщо при установці підключень виникають проблеми, або мережева картка не видна в Windows, можливо, її потрібно включити в системі. Для цього зайдіть в «Диспетчер пристроїв», знайдіть «Мережеві адаптери», натисніть на встановлену модель правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть команду «Задіяти».