Як підняти чубок. можна притиснути вуха без операції.

Красиво покладена чубчик здатна перетворити повсякденну зачіску в оригінальне і яскраве доповнення вашого іміджу, а також акцентувати увагу на перевагах вашої зовнішності і вашого макіяжу. Про те, як оживити свій вигляд за допомогою незвично покладеної чубчика, і про те, як зробити зачіску пишніше і об'ємніше, змінивши за допомогою чубчика свій імідж, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Об'ємна чубчик може вигідно підкреслити як коротку стрижку, так і довге волосся. З її допомогою можна візуально зробити тонкі і слабкі волосся густіше і красивіше, і ви можете варіювати тип чубчика в залежності від своєї форми обличчя. Вам підійде густа і глибока чубчик, щоб відкоригувати вузький і низький лоб, а довга чубчик, що опускається нижче брів, відверне увагу від великого носа, акцентуючи увагу на очах.
2
Якщо у вас дрібні риси обличчя, вам підійде асиметрична чубчик, зачесане набік. Якщо у вас густі й важкі волосся, робіть филировку і віддавайте перевагу градуйованим стрижкам. Вони збережуть об'єм і додадуть зачісці легкість.
3
Яскравим прикладом модних укладок для об'ємної чубчика є різні стилі ретро-укладки. Зібравши волосся в пучок на потилиці, начешіть чубок вперед і злегка завийте її щипцями, щоб чубчик придбала помітний локон.
4
Завийте волосся, оброблені пінкою для укладки, на великі бігуді. Знявши бігуді, розчешіть отримані локони і укладіть з допомогою пінки чубок , розчесавши її якомога пишніше і зачесати набік.
5
Неформально і незвично буде виглядати об'ємний начісування по всій довжині волосся, що переходить в чубок і зафіксований гелем.
6
Якщо у вас густа і довга чубчик, ви можете укласти її в модному стилі «Помпадур». Візьміть фен, шпильки, дрібну гребінець і круглу щітку. Обробіть вимите волосся мусом для укладання й виділіть квадратний ділянку волосся від верхівки до чола.
7
Закріпіть ділянку шпилькою і висушіть волосся, використовуючи круглу щітку. Зніміть шпильку, і виділену пасмо розділіть на три горизонтальних паралельних один одному шару. Висушіть кожен з них, окремо намотуючи на круглу щітку, піднімаючи від коренів до кінчиків.
8
Заколіть шпильками скроневі пасма, зачесати їх назад. За допомогою дрібної гребінця зробіть на чубку начісування і збризніть її лаком для фіксації.