Як самостійно підстригти волосся. смивка для волосся в домашніх умовах.

Незважаючи на широке розмаїття перукарських послуг в сучасних салонах краси, не у всіх людей є час на те, щоб відвідувати перукаря для регулярної стрижки. Якщо складні зачіски і незвичайні стрижки краще довіряти професіоналам, то проста стрижка чубчика або підрівнювання кромки волосся є простими діями, які ви зможете здійснити і без участі стиліста, власними руками в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для якісної домашньої стрижки обзаведіться хорошими гострими перукарськими ножицями, а також роговий або каучукової гребінцем з закругленими зубами. Остригають тільки ті місця, які вам добре видно.
2
Не будете стригти наосліп - цим ви можете зіпсувати собі всю зачіску. Якщо ви стрижете мокрі волосся , пам'ятайте про те, що при висиханні довжина волосся коротшає на сантиметр. Враховуйте це при визначенні довжини стрижки.
3
Якщо ви хочете вкоротити чубок, змочіть її водою з пульверизатора і розчешіть. Виділіть пасма, які вимагають укорочення, і зріжте їх по рівній лінії ножицями, намагаючись надати пасмам однакову довжину.
4
Для підстригання кінців волосся, зволожите їх, розчешіть і зберіть в хвіст, зав'язавши гумкою на потилиці.
5
На кінці хвоста також закріпіть гумку. У підстави нижньої гумки зріжте кінчики волосся машинкою для стрижки. Такий спосіб забезпечить акуратний, рівний і природний зріз.
6
Якщо у вас кучеряве волосся , і їх потрібно підстригти, розчешіть їх, сформувавши прямий проділ. Витягайте пасма, затискаючи їх між пальцями, і зрізайте на потрібну довжину. Слідкуйте за тим, щоб кожна наступна пасмо відповідала по довжині попередньої. Для цього захоплюйте пальцями одночасно два пасма - вже підстрижену і нову, щоб обрізати нову пасмо по довжині підстриженою.
7
Після цього зробіть бічні проділи над скронями і підстрижіть бічні зони росту волосся, орієнтуючись на довжину вже підстрижених пасом і відступаючи від цієї довжини 1 см. Пасма, які ви в даний момент не підстригаєте, для зручності зберіть разом і закріпіть затискачем на маківці, щоб вони не заважали роботі.