Як поставити відео на робочий стіл. поставити анімацію замість картинки win7.

Ми вже звикли до того, що в операційній системі Windows 7 є функція автоматичної зміни фонових малюнків робочого столу , але куди цікавіше встановити як шпалери не статичну картинку, а рухоме зображення.
Інструкція
1
У 7-ої версії операційної системи Windows відсутня можливість установки GIF-анімації як малюнка робочого столу , проте розробниками популярної платформи передбачено набагато більш цікаве рішення. Будь-який користувач може встановити відеозапис в форматах MPEG і WMV замість звичайних шпалер.
2
Перш за все, потрібно активувати службу DreamScene, яка за замовчуванням відключена. Для цього потрібно завантажити додаток Windows7 Dreamscene Enabler. Зробити це можна на одному з численних софт-порталів рунета, наприклад на www.softportal.com. Після завантаження запустіть інсталяційний файл, який активує службу DreamScene і додасть в контекстне меню новий пункт.
3
Тепер потрібно завантажити на комп'ютер спеціально підготовлені для DreamScene відеоролики. В інтернеті можна знайти безліч сайтів, де можна скачати «дрімсцени», як їх зазвичай називають користувачі, але щоб не обтяжувати себе пошуками, скористайтеся сайтом www.dreamscene.org, де можна скачати високоякісні дрімсцени на будь-який смак.
4
Завантаживши відеоролик, розпакуйте його в папку на жорсткому диску, а потім клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт меню Set as desktop background. Відео з'явиться на робочому столі замість звичайної картинки.
Зверніть увагу
Служба DreamScene може не працювати з увімкненою функцією «Розширений екран» при виведенні зображення на два дисплея.