Як вибрати памперс.

Величезне різноманіття памперсів на прилавках аптек та спеціалізованих магазинів змушує багатьох молодих матусь задуматися про правильний вибір цього зручного, а часом і вкрай необхідного предмета для догляду за малюком. Природно, кожній жінці хочеться дати своїй дитині все найкраще і безпечне. Вибір памперсів - заняття досить відповідальне. Існує декілька критеріїв та рекомендацій, спираючись на які, кожна матуся зможе вибрати памперс для свого карапуза, найбільш підходящий малюкові.
Інструкція
1
Щоб вибрати памперс правильно, необхідно, насамперед, знати вагу малюка. На кожній упаковці одноразових підгузників вказана вага малюка, на який той чи інший памперс розрахований. Приміром, 3-6кг, 4-9кг, 9-18кг і т.д. Ці цифри на пачці памперсів зазвичай написані досить великим шрифтом. Який саме показник ваги підходить для малюка, наприклад, 5 кг (3-6 кг або 4-9 кг), можна визначити, спробувавши, для початку, найменшу упаковку памперсів з тим чи іншим ваговим значенням .
2
Касаемо статі дитини, багато памперси досить універсальні. Але є й такі моделі одноразових підгузників, які призначені конкретно для дівчаток або саме для хлопчиків. Один від одного такі памперси відрізняються лише розподілом речовини, що перетворює рідину на гель. Особливий всмоктуючий шар в моделях підгузників для дівчаток розташований посередині памперса, а в моделях для хлопчиків - він наближений до животика малюка.
3
При виборі памперсів слід звернути увагу і на їх фірму-виробника. Зазвичай, чим популярніше торгова марка, тим вища вартість памперсів . Така закономірність утворюється від того, що знамениті фірми витрачають велику кількість коштів на постійне вдосконалення технології виготовлення памперсів , на поліпшення їх якості, а крім цього, і на рекламу своєї продукції. Відому назву фірми-виготовлювача памперсів вже є гарантією їх якості.
4
При виборі памперсів для малюка слід звернути увагу і на застібки-липучки, які повинні надійно застібатися навіть при попаданні на них присипки, дитячого крему або вологи. Особливо цей критерій вибору одноразових підгузників стає актуальним для батьків активних малюків.
5
Не варто вибирати памперси, до складу яких входить поліетилен. Інформація про наявність цього компонента повинна бути вказана на упаковці одноразових підгузників. Шкіра дитини в памперсі, що містить поліетилен, буде потіти.
6
Для дуже активних малюків, які не бажають лежати спокійно при зміні памперса, існую підгузники-трусики. Вони відмінно підходять для дітей з 4-х місяців. Одягаються такі памперси, як звичайні трусики, а після використання легко розриваються з боків і викидаються.