Як купувати авіаквитки через інтернет.

Придбати авіаквиток через інтернет можна на сайті авіакомпанії або посередника, що займається продажем квитків онлайн і оплатити банківською картою або з гаманця в електронній платіжній системі. Самим вигідним і зручним варіантом вважаються електронні квитки, при оформленні яких після оплати достатньо лише пред'явити паспорт на стійці реєстрації в аеропорту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - банківська карта або електронний гаманець.
Інструкція
1
Для вибору найбільш вигідних пропозицій по перельоту краще задати потрібні параметри у декількох посередників, що пропонують варіанти перельоту різними авіакомпаніями. А потім порівняти найбільш цікаві варіанти з їх ціною на сайті самих перевізників і зупинитися на найбільш вигідною возможності.Для цього задайте в форму пошуку всі необхідні параметри: політ туди й назад або в один кінець, аеропорти відправлення та прибуття, дату вильоту та повернення, можливість пересадок, кількість і вік пассажіров.Прежде ніж приймати рішення уважно вивчіть також всі умови застосування цікавить тарифу і порядок здачі електронних квитків в разі потреби.
2
Коли варіант обраний, введіть імена та паспортні дані пасажирів. Для перельоту по Росії та СНД достатньо внутрішніх паспортів та свідоцтв про народження, в далеке зарубіжжя потрібні закордонні паспорти. Всі дані при купівлі квитка на міжнародний рейс вводяться латинськими буквамі.Тщательно перевірте правильність введеної інформації. При найменшій неточності пасажир не потрапить на борт і не зможе здати білет.Еслі впевнені, що все правильно, переходите до оплати.
3
Оберіть найбільш зручний варіант оплати. Найпопулярніші - банківські картки та електронні гроші. Сайти авіакомпаній і посередників працюють в основному з першими, але і приймають до оплати другі стає все больше.В залежності від обраного варіанту система запропонує ввести дані банківської картки (номер, ім'я власника, термін дії, код на звороті) або авторизуватись в електронній платіжній системі . Потім буде проведено платіж, при цьому система або банк можуть зажадати від вас додаткової авторізаціі.После підтвердження оплати ви стаєте володарем квитків.
Корисна порада
Хоча при реєстрації маршрут-квитанція, яка відкриється по завершенні покупки, не потрібна, краще роздрукуйте її. Вона стане в нагоді у випадку затримки або скасування рейсу, оскільки саме на ній буде проставлена відмітка, що дає право на повернення та обмін квитка в касах аеропорту.