Як підібрати карниз.

В підборі інтер'єру не буває дрібниць, адже всім хочеться, щоб будинок був затишним. І навіть така незначна, здавалося б, річ як карниз для штор грає важливу роль. При виборі цієї деталі оздоблення кімнати потрібно керуватися декількома критеріями. Так, для спальні і вітальні краще придбати міцний дерев'яний карниз , який напевно витримає традиційні для цих кімнат важкі, щільні портьєри. До того ж він буде більше поєднуватися з класичним інтер'єром приміщення. Вони бувають двох видів: круглі (у вигляді жердини) і плоскі профільні. Також розрізняються по відтінку залежно від сорту дерева.
Інструкція
1
Для кухні ж або іншого службового приміщення можна підібрати більш легкі конструкції з металу. Вони ідеально відповідають сучасному мінімалістському стилю, який часто зустрічається в інтер'єрі кухонь. Алюмінієві карниз и допоможуть заощадити: обійдуться недорого і прослужать довго. Крім того, гнучкість матеріалу дозволить проявити ваші дизайнерські здібності.
2
Карнизи бувають одинарні, подвійні або потрійні. Якщо ви будете вішати тільки самі штори, то вам цілком достатньо одинарного. Якщо ж буде ще й тюль, то вибирайте подвійні. При декоруванні віконного прорізу портьєрами з ламбрекеном не обійтися без потрійного карниз а.
3
Не менш важливо, за допомогою чого кріпити портьєри. Ви можете використовувати гачки, затискачі або кільця. Перші дуже зручно закріплюються на карниз е і втягається в петельки. Тим більше, що довга метушня з пришиванням цих самих петель вже в минулому. У всіх салонах штор зараз продаються стрічки з готовими петлями, які залишається тільки пристрочити до штори. Затискачі хороші тим, що дозволяють регулювати довжину штори або зробити красиві складки, підігнувши тканину в ту чи іншу сторону. Але занадто важкі щільні штори вони не витримають. Кільця все одно припускають використання гачків. Однак разом вони зручніші, оскільки краще рухаються по карниз у, але не застряє, а петлі не сбрасиваются.Наіболее зручний варіант - придбати карниз з розсувним механізмом.
4
Ще один критерій - довжина карниз а. Щоб візуально збільшити віконний проріз, то краще вибирати карниз так, щоб штори на ньому закривали частину стіни з боків. Якщо вікно і так дуже велике, то можна купити карниз точно за розміром або з маленьким захопленням стіни.
Корисна порада
Якщо ви придбали штори з ламбрекеном, то карниз для них слід закріпити вище, інакше ламбрекен закриє частину вікна.