Як повісити тарілку на стіну. Як повісити декаротівную тарілку на стіну.

Всі ми не раз стикалися з проблемою порожніх стін при облаштуванні кімнат, особливо віталень. Адже хочеться оригінальності і свіжих ідей, репродукції вже не дивують, та й ціна за хорошу картину немаленька. Сьогодні ця задача вирішується за допомогою посуду, точніше тарілок, які кріпляться на стіну .
Інструкція
1
Причому тарілки не обов'язково спеціальні декоративні або ті, що ми привозимо як сувенір з подорожі. Навіть краще, якщо це буде старовинний бабусин сервіз або цікава дизайнерська посуд.
2
Дуже вишукано виглядають тарілки з ажурним візерунком по каймі. Особливо ефектно таке декоративне засіб виглядатиме на стінах, пофарбованих або обклеєних шпалерами темного кольору без малюнка.
3
Варіанти кріплення можуть бути різні. Якщо ви придбали декоративні тарілки, то вони вже забезпечені спеціальними кріпленнями, одна сторона яких кріпиться до стіни, а інша до тильній стороні посуду. Такі кріплення можна купити і окремо для фіксації звичайних тарілочок.
4
Якщо ви збираєтеся прикрасити за допомогою такого матеріалу узголів'я ліжка або стіну над диваном, то краще вибрати більш надійний спосіб розміщення - розставити тарілки на відкритих полицях. Такий елемент декору вдало впишеться і на кухню, особливо оформлену в стилі кантрі.
5
Що стосується порядку розміщення, то тут можна досхочу пофантазувати. Цікаво виглядає і хаотичне розташування, і сувора композиція. Тарілки можуть бути однаковими або різними за формою, розміром, кольором і текстурою. Головне, щоб вийшло панно було гармонійним і вписувалося в інтер'єр. Щоб упевнитися, що в результаті вашої творчості це головна умова буде дотримана, перед початком безпосереднього кріплення на стіну розкладіть тарілки в задуманому порядку. Якщо вас влаштовує вийшла картина, можна братися за справу.
Всі знають, що тарілка - це необхідний предмет для будь-якої квартири. Адже не є ж їжу зі столу. Але не всім відомо, що тарілки можуть також виконувати декоративну функцію. Прикрашену химерним візерунком тарілку ви можете повісити на стіну - вийде дуже красиво. Відмінним місцем для подібних прикрас є їдальня або кухня. Настінні тарілки явно «відчувають» себе там комфортно. Про те, як повісити тарілку на стіну так, щоб вона припала до місця, ми і поговоримо.
Інструкція
1
Спочатку покладіть декоративну тарілку на рівну обгортковий папір (для цього цілком згодиться паперовий пакет). Потім окресліть на папері контур тарілки і виріжте заготовку по контуру. Тепер ви можете визначити на стіні таке місце, на якому ваше прикраса буде виглядати найкраще, приклавши туди паперову заготовку. Заодно можна розмістити поруч із «тарілкою» інші декоративні елементи і оцінити вдалість вибору місця.
2
До речі, ви можете розфарбувати паперову « тарілку » під колір оригіналу і залишити її на стіні на кілька днів. Принаймні, якщо вам паперова «тарілка» набридне або виглядатиме недоречно, можна буде підшукати інше місце, не свердлячи стіну і не вставляючи гачки, цвяхи або саморізи.
3
Розміщення декоративних елементів - це теж свого роду мистецтво. Вдалим ходом буде розміщення кількох тарілок над дверним отвором у вигляді арки. Ще варіант - відокремити цілим рядом з настінних тарілок стіни від стелі.
4
Визначившись з розташуванням тарілок, переконайтеся в тому, що вас влаштовує поєднання їх кольорів з кольором стіни. Постарайтеся вибирати тарілки так, щоб найяскравіший і помітний колір на них поєднувався з тоном стіни.
5
Щоб уникнути випадкового зачіпання тарілки вашим родичем, гостем або навіть вами самими, намагайтеся розміщувати подібні елементи декору над якимись предметами меблів, звідки їх вже не впустити, але тільки дивіться, щоб тарілка була добре видна з будь-якого ракурсу.