Як вибрати зачіску чоловікові. Як підібрати стрижку чоловікові за формою обличчя.

Чоловіча зачіска настільки ж важлива для зовнішності і цільного образу чоловіка, як і жіноча зачіска - для образу жінки. Правильно підібрана стрижка і укладка здатна кардинально змінити чоловічу зовнішність, підкреслити достоїнства його зовнішності, зробити його мужніше і елегантніше. За допомогою вдалої стрижки чоловік може варіювати свій стиль та імідж, і багато в чому при підборі зачіски він повинен орієнтуватися на тип своєї зовнішності і форму овалу обличчя.
Інструкція
1
Якщо у вас квадратна форма обличчя, вибирайте таку зачіску, яка пом'якшить жорсткі контури і витягне обличчя вгору. Зачіска повинна створювати навколо особи округлу рамку. Якщо овал обличчя об'єднує квадратну і трикутну форму, зачіска повинна бути злегка розпатланою і густий.
2
Також підійде багатошарова зачіска з пошаровим стрижкою. Занадто гострий або навпаки дуже м'який підборіддя можна приховати за допомогою бороди і вусів.
3
Витягнуте і трикутне обличчя можна згладити також за допомогою бороди і акуратною зачіски, в якій немає різких ліній і гострих кутів. Багатошарова зачіска дозволить зробити подовжене або трикутне обличчя більш збалансованим і гармонійним.
4
Якщо чоловік володіє круглою формою обличчя, потрібно вибрати зачіску, яка зробить його вигляд більш мужнім - такому чоловікові підійде невелика борідка, яка зробить круглий підборіддя чіткіше.
5
Овальне обличчя, в свою чергу, вважається найбільш універсальною і ідеальною формою, яка добре виглядає з будь-якою зачіскою. Волосся просто повинні підкреслити достоїнства пропорційної зовнішності чоловіка.
6
Якщо обличчя чоловіка вузьке у верхній частині і широке в нижній частині, йому потрібно вибрати зачіску, яка створює достатній обсяг і дозволяє збалансувати верхню частину з нижньою, зробивши обличчя пропорційніше.
7
Також при підборі чоловічої зачіски варто приділити увагу формою і розміром носа, віддалі від носа до рота, а також розміром і розрізу очей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sBqhBKqq4sc
Зверніть увагу
Також при завданні «як вибрати зачіску» варто орієнтуватися на особливості фігури. Перукарі найчастіше рекомендують своїм клієнтам не порушувати природних пропорцій фігури. Тобто, високим дівчатам не варто носити занадто довгі прямі зачіски - це візуально додасть їм росту.
Корисна порада
Як вибрати зачіску чоловікові. Чоловіки не приділяють своїй зовнішність стільки уваги, як жінки. Однак бездоганний образ для них теж важливий. В ньому має бути все ідеально: і фігура, і обличчя, і зачіска. Як вибрати чоловічу зачіску. Квадратне обличчя. Це класична форма, притаманна більшості чоловіків. Для такої особи зачіску слід вибирати таку, яка візуально тягне «квадрат» вгору.