Як викладати ніготь.

Сьогодні навіть володарки непримітних нігтів можуть отримати карколомний манікюр, зробивши нарощування нігтів акрилом. Акрилове нарощування використовується повсюдно, завдяки своїй простоті, універсальності і широким можливостям. За допомогою акрилу ви зможете домогтися будь-якої форми і довжини своїх нігтів, оформити їх у будь-якому кольорі і прикрасити візерунками. Про те, як правильно викладати штучний ніготь за допомогою акрилу, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Перед тим, як накладати акрил, ніготь потрібно підготувати - продезінфікуйте його і надіньте форму для нарощування. Починайте викладати кінчик нігтя, взявши один-два кульки акрилу. Покладіть кульку нижче лінії посмішки, використовуючи кисть, і злегка примніть його.
2
Розминайте кульку в обидві сторони, не зачіпаючи його центр, поки ви не отримаєте акрилову смужку, шириною перевищує звичайний ніготь , і злегка утолщенную в середині. Смужку матеріалу посуньте до центру, поєднавши її краю з краями нігтя, і розгладьте її поверхню.
3
Візьміть другий кульку і сформуйте вигин посмішки, а також доробіть товщину центрального фрагмента нігтя. Сгладьте кінчик і відкоригуйте висоту нігтя. Доопрацювати куточки нігтя, зробивши їх акуратними і рівними.
4
Якщо все зроблено правильно, то на бічних сторонах акрилові кульки повинні бути розподілені настільки тонко, що їх краї переходять в поверхню натурального нігтя. В центрі акрил повинен бути товщі.
5
Переходьте до наступних зонам - продовжуйте формувати лінію посмішки нігтя, яку потрібно зробити максимально чітко і рівно. Використовуйте для формування лінії посмішки овальну кисть з гострим кінчиком і приготуйте потрібну консистенцію акрилу - він не повинен бути занадто сухим, як і дуже рідким.
6
Кисть не повинна бути дуже маленькою - вона не утримає достатньої кількості рідини і не створить потрібного тиску. Рідини в стаканчику з мономером має бути стільки, щоб вона просочувала тільки кінчик пензля.
7
Лінія посмішки має бути чіткою і симетричною. Саме від того, наскільки акуратно ви її сформуєте, залежить подальший зовнішній вигляд нігтя.