Як вишивати на машинці. Як зробити вишивку на шё1лке машінкой- знайти візерунки.

Вишивання - це рукодільні мистецтво, за допомогою якого візерунками прикрашають тканину. Існують різні методи вишивання: вручну і за допомогою вишивальної машинки. За допомогою вишивання прикрашають одяг, предмети побуту, а також створюють картини.
Вам знадобиться
  • трафарет, олівець, нитки, машинка, пяльца
Інструкція
1
При вишиванні вручну потрібні: п'яльці, голка і нитки. При в'язанні за допомогою швейної машинки дуже важливі розміри вироби. Візерунки розміром менше 20 см можна вишивати на електронній швейної машинці , великі можна вишити за допомогою швейної, так як вона обладнана вишивальним блоком.
2
Щоб вишивати на машинці , слід підібрати голки, відповідні товщині тканини. Наприклад, голки №100 підійдуть для таких тканин, як оксамит, бязь; голки №70 підійдуть для батисту, шифону.
3
Перед тим, як вишивати на машинці , змастіть всі деталі механізму маслом, потім попрацюйте на ній вхолосту. Це робиться для того, щоб масло потрапило в усі деталі. Після цього протріть насухо. Поставте машинку так, щоб він не хиталася, і щоб світло падало на виріб.
4
Далі відрегулюйте натяг ниток, тому що від цього залежить якість вашої роботи. Верхню нитку відрегулюйте за допомогою спеціального регулятора, розташованого на фронтовий дошці машини. Нижню нитку - за допомогою регулятора, який знаходиться на шпульно ковпачку. Перевірте натяг на непотрібному клаптику тканини.
5
Далі закріпіть матеріал на п'яльці. Для цього зовнішній обруч покладіть на тверду поверхню, зверху накрийте його нашої тканиною, а потім вставте внутрішній обруч, натягуючи при цьому тканина. Двома руками підведіть пяльци під голку і натисніть на педаль.
Зверніть увагу
Намагайтеся, щоб голка чітко потрапляла на лінії. Пальці в цей момент пересувайте відповідно до напряму малюнка.
Корисна порада
Спочатку потренуйтеся вишивати за допомогою маховика машинки, а потім переходите до управління педаллю. Не давайте швейній машинці робити задній хід, так як це буде рвати нитку. Починайте спочатку повільно, потім, пристосувавшись, ви збільшите швидкість вишивання.