Як виростити цибулю в теплиці.

Взимку і ранньою весною так хочеться справжніх свіжих овочів і зелені. Багато господинь намагаються заповнити нестачу вітамінів, вирощуючи кмин, базилік, кріп або цибуля на підвіконні, однак такі посадки зазвичай швидко гинуть і не приносять бажаного результату. Між тим цілком можна виростити, наприклад, цибуля в теплиці
Інструкція
1
Починайте вирощувати цибуля в теплиці пізньої осені або взимку. Підготуйте посадковий матеріал заздалегідь з осені. Для цього викопайте ділянки 3-4-річних рослин, так як у них соковиті, великі й урожайні цибуля Овіц.
2
Зберігайте посадковий матеріал в ящичках, присипавши їх низинним торфом і накривши зверху плівкою, щоб уберегти від заморозків і вологи. На дно шухлядок покладіть два сантиметри городньої землі або перегною, а на нього укладете цибуля Овіц. Підтримуйте постійно однакову температуру.
3
Постійно поливайте цибуля Овіц теплою водою, поки не з'являться перші паростки. Через приблизно два тижні поставте ящики з цибуля Овіц в добре освітлене місце. Підтримуйте постійну температуру 18-22 градуси вдень, і 14-16 градусів ночью.Період вигонки посадкового матеріалу залежно від сезону і сорту цибуля а становить 20-30 днів. Коли цибуля Овіц будуть готові до посадки, обріжте шийку кожної цибуля Овіц і занурте їх в розчин марганцівки для дезінфекції.
4
Зніміть зайві лусочки і переконайтеся, що під ними не перебувають трипси, які можуть попсувати саджанці. Після цього ділянки готові до посадки.
5
Підготуйте ящики для посадки, попередньо поклавши на дно поліетилен. Зверху покладіть родючий грунт, а в неї висадіть ділянки з певним відстанню між ними.
6
Так як цибуля сам по собі невибагливий, то догляд за ним потрібен мінімальний. Важливо стежити за світловим освітленням, температурою і поливом. Слідкуйте за температурою в теплиці, підтримуйте її на одному рівні. Світлове освітлення намагайтеся робити не надто сильним і не дуже тьмяним. Поливайте в міру випаровування вологості, але помірно.
Корисна порада
Якщо перо цибулі буде проростати блідим, то присмачите його азотним добривом. Слідкуйте за сходами лука. При правильному догляді за перші пару місяців можна отримати 2-3 врожаю.